SKYMD Katılım Endeksine Uygun mu?

Şeker Yatırım Menkul Değerler A.Ş. (SKYMD), SPK’dan halka arz onayı almasının ardından önümüzdeki günlerde yatırımcılardan talep toplamaya hazırlanıyor. Halka arzın önemli detayları şu şekilde:

SKYMD Katılım Endeksine Uygun mu?

Şirketin SPK onaylı izahnamesi henüz yayınlanmadığı için katılım endeksi uyumluluğu konusunda kesin bir bilgi bulunmuyor. Ancak, şirketin faaliyet alanlarına bakıldığında, katılım endeksine uygun olma ihtimali yüksek olduğu söylenebilir.

Lot Sayısı

Halka arz kapsamında toplam 52,5 milyon lot hisse senedi dağıtılacak. Bu lotların ne kadarının bireysel yatırımcılara düşeceği, halka arz talep toplama sürecinde belli olacak.

Hisse Fiyatı

Halka arz fiyatı 7,00 TL olarak belirlendi.

Halka Arz Tarihi

Şeker Yatırım Menkul Değerler halka arz tarihi henüz netlik kazanmadı. Önümüzdeki günlerde SPK onaylı izahnamenin yayınlanmasının ardından tarih açıklanması bekleniyor.

Sonuç

Şeker Yatırım Menkul Değerler’in halka arzı, katılım endeksi uyumluluğu konusunda kesin bir bilgi bulunmamasına rağmen, yatırımcıların ilgisini çekebilecek bir potansiyele sahip. Halka arzın tarihi ve lot sayısı gibi detayların netlik kazanmasının ardından yatırımcıların daha doğru bir karar vermesi mümkün olacak.

On kamera bildirim ışığıGoogle Drive ile başkasının WhatsApp mesajlarını Okumae-devlet adres değişikliği randevuFön çekmek bitleri öldürür muDiş iltihabı için antibiyotik isimleriLaptop monitöre görüntü gelmiyorEğilip kalkarken belde ağrı nasıl geçerKekik çayı adet getirir miZiraat Bankası konut kredisi üst limitMidede batma şeklinde ağrı nedenleri