İnternetime Kimler Bağlanıyor

İnternetime kimler bağlanıyor durumu kişilerin internet kotası dolduğunda ya da internet hızları yavaşladığında akıllarına takılan sorular arasında yer alıyor. Kimi zaman internet ile ilgili bir problem bulunmasa dahi kişiler internetlerine birilerinin bağlanıp bağlanmadığını merak edebiliyor. Elbette bunu öğrenmenin yolu bulunuyor. Gerekli adımların takip edilmesi ile kolay bir şekilde internetinize kimlerin bağlandığını öğrenebilirsiniz.

İnternete Kimlerin Bağlandığı Nasıl Görünür?

İnternetinize başkaları bağlandığı zaman eğer kotalı ise kotanız erken bitebilir. Kotalı değilse dahi internet hızınızı düşürebilir. Bu yüzden zaman zaman internetinize başka birilerinin bağlı olup olmadığını kontrol etmelisiniz. İnternete kimlerin bağlandığını kontrol etme:

İnternetime Kimler Bağlanıyor
İnternetime Kimler Bağlanıyor

İnternetime Kimler Bağlanıyor?

  • İnternetinize birilerinin bağlandığından şüpheleniyor iseniz öncelikle modeminizin arayüzüne girmelisiniz.
  • Arayüze girdiğiniz zaman ekranın sol kısmında kablosuz>Wireless> kablosuz durum seçeneklerini takip etmelisiniz.
  • Bu adımları takip ettiğiniz zaman karşınıza çıkacak olan sayfada internetinize bağlı cihazlar bulunuyor ise görünecektir.
  • Dilerseniz buradan bağlantılarını kontrol edebilir ve kesebilirsiniz.

Evinizde ya da işyerinizde kullanmış olduğunuz internet şifreli dahi olsa kimi zaman başka kişiler girebiliyor. Bu yüzde zaman zaman kontrol etmekte fayda olacaktır.

İlgili Yazılar

Kyk yurt başvuruları ne zaman 2023Exxen girişLg tv ekran kararması nasıl DüzelirLG akıllı kumanda resetlemeRedmi 9 servis yok hatasımessenger'da görünmeyen mesajları nasıl görebilirimKia lastik basınç sensörü sönmüyorRedmi 9 Sensör ayarlarıMadecassol krem bebeklerde kullanılır mı2.el konut kredisi yüzde kaç veriliyor