Philips Tv Youtube Açılmıyor

Philips Tv Youtube Açılmıyor sorunu yaşıyorsanız bu durumun en önemli sebebi cihazda güncelleme yapılmamış olmasıdır. Bu gibi sebeplerden dolayı gelişen sorun cihazın youtubeye girmesini engelleyecektir. Smart televizyonların genelinde yaşanan bu sorun güncelleme yapılmamış olmasından kaynaklanır. Bu sebeple de aşağıda ki adımları takip etmeniz cihazın sorunsuz çalışması için oldukça önemlidir.

Philips Tv Youtube Açılmıyor Sorununa Çözüm

Philips televizyonlarda mevcut olan youtubeye girememe sorunu genellikle güncelleme yapılmaması olarak gösterilebilir. Bu ayarın yapılabilmesi için öncelikle aşağıda ki adımları takip etmeniz yeterli olacaktır.

  • TV’nizde YouTube uygulamasını açın
  • Sol kısımdaki gezinme bölümüne giderek oturum kısmını seçin.
  • Google Hesabınız ile ilişkili e-posta adresinizi girmelisiniz
  • İleri‘yi tıklayarak Google hesabınızın şifresini girmelisiniz
  • Hesabınızı doğrulayarak açılmasını sağlayın

Belirtilen aşamalar tamamlanması halinde youtubeye girme durumu gerçekleşecektir. Bu şekilde istediğiniz gibi internette de bağlanarak girme imkanınız mevcuttur. Fakat bu talimatlara uymanız durumunda işlem gerçekleşmemiş ise zaman kaybetmeden Philips tv youtube açılmıyor sorununa çözüm olarak teknik servise başvurmnız yeterli olacaktır.

İlgili Yazılar

Instagram para hesaplayıcıBaskı balata değişimi sonrası vites geçişleriGünlük Demir fiyatıFitil kullandıktan kaç saat sonra ilişkiye girilirValorant 5 sezon ne zaman bitiyorPsikiyatri engelli raporu dezavantajlarıMicroblading 1 hafta sonra silindiSevgiliyle evde yapilacak romantik şeylerTikTok ta çok hızlı yazıyorsun biraz ara verMide yanması belirtileri