Anında Kabul Olan Dua Tüyleriniz Diken Diken Olacak

Anında kabul olan dua tüyleriniz diken diken olacak ve bu vesileyle de içiniz rahatlayacak. Dua etmek sadece Allah’tan bir şey istemek için yapılmamaktadır. Kimi zaman insanın içi bir sıkıntıya uğradığında ya da nazara geldiğini düşünüldüğünde de yapılmaktadır. Bu sayede de hem kendi içinizi rahatlatmaktasınız hem de dua ederek başta kendiniz olmak üzere etrafınızdaki kişileri de düşünmektesiniz.

İslam dinine göre dua edilirken her zaman biz diye duaya başlanır. Bu sayede kişi sadece kendisini düşünmez ve tüm İslam alemi için dua etmiş olur. Kişi dua ederken sadece kendisini değil etrafındaki herkesi de düşünerek dua etmesi ile her zaman daha rahat hissederek edilen duanın karşılığını belki de daha çok fark edebilir.

Anında Kabul Olan Dualar

Bir duanın ne zaman kabul edileceğini sadece Allah bilmektedir. Ancak bazı duaların kabul olması dua etme şekline bağlıdır.

  • Duada Allah’ın isimlerini yani Esma’ül Hüsna’yı kullanmak duanın daha hayırlı olmasına sebep olmaktadır.
  • Esma’ül Hüsna dışında Allah’tan bir şeyler isterken samimiyetiniz ve ettiğiniz diğer dualar da her zaman duanız ve sizin için en hayırlısı olacaktır.

İlgili Yazılar

Ziraat Bankası on KameraInstagram DM Yazıyor özelliğiEski buzdolabını getir yenisini al BoschKemik erimesini önleyen 6 gıdaKur'anda Hz İbrahim in hayatıFiat Linea lastik basınç sensörü devre dışıMac CSGO Siyah ekranVatan BilgisayarGranit tost makinesi temizliğiLinea lastik Basınç Sensörü cıkma