Youtube Altyazı Türkçe Olmuyor ✔️ (ÇÖZÜM)

Youtube altyazı Türkçe olmuyor sorunu pek çok kişinin şikayet ettiği ve nasıl düzelteceğini bilmediği bir durum olarak düşünülmektedir. Ancak bu sorunu çözmek de kolaydır. Aşağıdaki öneriler doğrultusunda sorunu ortadan kaldırmak mümkündür.

Youtube’da Altyazılar Nasıl Türkçe Olur?

Her gün milyonlarca kişinin ziyaret ettiği bir platform olarak Youtube; ayarlar kısmından dil değişimi yapılarak, istenilen dilde alt yazıda video izleme özelliğine sahiptir. Youtube’da bir videoda altyazı varsa, istenilen dile çevrilebilir. Genelde Youtube’un otomatik altyazısı bulunmaktadır.

Youtube altyazı Türkçe olmuyor

Otomatik altyazıyı Türkçeye çevirmek de, uğraş isteyen bir konudur. Bunun için öncelikle Youtube’u telefonunuzdan veya bilgisayardan izliyorsanız, yapabileceğiniz bir dizi işlem olduğunu belirtmek gerekir. Ayarları açarak, Youtube Türkçe alt yazıya video açıkken erişim sağlayabilirsiniz.

Youtube altyazı Türkçe olmuyor ve bunun telefondan yapılması isteniyorsa; ayarlar üzerinden otomatik çevir sekmesini aktif hale getirerek, bunu yapabilirsiniz. Karşınıza çıkacak dil sekmesinden Türkçe seçeneğini tıklayabilirsiniz.

Ayarlar kısmında yapacağınız bu değişimi tüm videolarda yapmak mümkündür.
Youtube alt yazısını Türkçe yapmak için ara yüz dilini kontrol etmeniz gerekebilir. Dili Türkçe olarak ayarlayıp; bölgeyi de Türkiye olarak seçtikten sonra, değişim sağlanabilir.

İlgili Yazılar

“Youtube Altyazı Türkçe Olmuyor ✔️ (ÇÖZÜM)” üzerine 9 yorum

  1. Ben yorumları çeviremiyorum. Eskisen çevir yazısı çıkıyordu sonra birden çıkmamaya başladı. İngilizce hariç her yazıyı çeviriyor bu konu hakkında bilginiz varsa bu yardımcı olabilir misiniz?

  2. alt yazı seçeneği yoksa 3 nokta da bildir diyor başka da seçenek çıkmıyor bu şekilde çevirebilirmiyiz?

  3. her videoda tekrar tekrar türkçeye çevirmek yerine bir sefer değiştirdiğimizde artık tüm videoların alt yazı dili türkçe olarak çıkması mümkün değil mi ?

  4. Auto Translate for YouTube™ captions, bu eklentiyi aktif ediyorsun, dili türkçe olarak ayarlıyorsun ve artık çeviriler varsayılan olarak türkçe oluyor.

  5. Youtube music hakkında da yaparmısın .Bilgisayardan giriyorum ve altyazılar sürekli ingilizce oluyor ayarlarada giriyorum olmuyor.Yardımcı olursan sevinirim

  6. Arkadaşım youtube daki otomatik çevirilerle google tarnslate farklı.Oynayan videodaki otomatik türkçe çeviriyi nasıl indirebiliriz.

  7. sen bir kralsın çok uzun zamandır düşünüyordum nasıl yapabilirim diye minnetdarım…

Yorumlar kapalı.

Getir yemek Müşteri HizmetleriBirini ayağına getirmek için esmaGüzellik ve şirinlik duasıGeneral Mobile 4G Şebeke Sorunu çözümüpankreas kanseri 4. evre ölüm belirtilerihi-level tv kilitlendiLG akıllı kumanda resetlemeGüncellemelerSamsung telefon medya sesi çıkmıyorFord Courier Bluetooth Sorunu