Yön Avm Taksit Ödeme ✔️ Hakkında Her Şey

Yön Avm taksit ödeme işlemi eskiden mağazaya giderek nakit bir şekilde ödemeyi mümkün kılıyordu. Günümüzde Yön Avm’nin web sitesi üzerinden tüm taksitleri rahatlıkla ödemek mümkündür. Kredi kartıyla ödeme, havale/eft seçenekleriyle ödeme gibi ödeme seçenekleri sayesinde insanlar taksitlerini çok daha rahat ve pratik bir şekilde ödeyebilmektedir.

Tüm bu yeniliklerden sonra Yön Avm’ye olan talebin arttığı ve sosyal medya üzerinde çok sık bir şekilde konuşulduğunu görmek de mümkündür.

Yön Avm Taksit Ödeme

Biriken taksitleri ve henüz günü gelmemiş olan taksitleri internet üzerinden kartla ödemek artık mümkün. Yön Avm’nin yenilenen web sitesinde sunduğu bu imkan sayesinde taksitleri ödemek ve taksitle yeni ürün satın almak hiç olmadığı kadar kolay bir hale geldi.

  • Yapılması gereken ilk şey http://odeme.yonavm.com.tr/search adresi üzerinden Yön Avm’nin online taksit ödeme sayfasına giriş yapmaktır.
  • Açılan ekranda sizden istenen şekilde TC kimlik numaranızı girerek taksitlerinizi inceleyebilirsiniz.
  • 3 adımda taksitlerinizi ödemek için TCKN girildikten sonra ‘ara’ butonuna tıklamak yeterlidir.
  • Karşınıza çıkacak olan ekranda geçmiş ve gelecek taksitlerinizi görüntüleyebilir ve dilediğiniz taksiti ödeyebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Yön AVM iban

Yön Alışveriş Merkezleri Tic. Ltd. Şti.

GARANTİ BANKASI PENDİK TİCARİ ŞUBE

TR20 0006 2001 6690 0006 2991 50

Yön AVM Borç Sorgulama nedir?

Yön AVM Borç Sorgulama, Yön AVM’nin müşterilerine sunduğu bir hizmettir. Bu hizmet sayesinde, Yön AVM’ye ait kredi kartı veya taksitli alışveriş borçları online olarak sorgulanabilir.

Yön AVM Borç Sorgulama işlemi nasıl yapılır?

Yön AVM Borç Sorgulama işlemi oldukça basittir. İnternet tarayıcınızın adres çubuğuna “yonavm.com.tr/borc-sorgulama” yazarak Yön AVM resmi web sitesine erişebilirsiniz. Daha sonra, “Kredi Kartı Borcu Sorgulama” veya “Taksitli Borç Sorgulama” seçeneklerinden birini seçerek borç sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Yön AVM Borç Sorgulama için hangi bilgiler gereklidir?

Yön AVM Borç Sorgulama işlemi için müşteri numarası veya kredi kartı bilgileri gerekmektedir. Bu bilgileri sorgulama sayfasında ilgili alanlara girdikten sonra, borç sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Yön AVM Borç Sorgulama ücretli midir?

Hayır, Yön AVM Borç Sorgulama işlemi ücretsizdir. Yön AVM müşterileri, kredi kartı veya taksitli alışveriş borçlarını online olarak ücretsiz bir şekilde sorgulayabilirler.

Yön AVM Borç Sorgulama işlemi için hangi saatlerde erişim sağlanabilir?

Yön AVM Borç Sorgulama işlemi için erişim saatleri, Yön AVM’nin resmi web sitesi üzerinden 7 gün 24 saat boyunca sağlanmaktadır. Bu sayede, müşteriler istedikleri zaman borç sorgulama işlemini gerçekleştirebilirler.

“Yön Avm Taksit Ödeme ✔️ Hakkında Her Şey” üzerine 2 yorum

  1. öde öde bitiremedik şu taksitleri. inşallah en kısa sürede kapatırım hepsini.

Yorumlar kapalı.

com.android.settings.intelligence nedirKodlar ve AnlamlarıDerin dondurucu kapağı vakum YapmıyorSol kulak arkasındaki kemikte ağrıBeko bulaşık makinesi parlatıcı ışığı sürekli YanıyorAxen tv anten girişi nerede30-32 beden neye denk gelirEvshop Borç Ödeme İletişimHalkbank uygunluk testiNefes alırken göğsün sağ tarafında batma