Trendyol İsrail Destekçisi mi? (BİLGİ)

Trendyol’un İsrail destekçisi olup olmadığı konusunda kesin bir bilgi yoktur. Ancak, Trendyol’un 2022 yılında Filistin temalı ürünlerini satıştan kaldırması, bazı kullanıcılar tarafından İsrail’e destek olarak yorumlanmıştır.

Trendyol İsrail Destekçisi mi?

Trendyol, Filistin temalı ürünlerin satıştan kaldırılmasına ilişkin olarak yaptığı açıklamada, bu ürünlerin “satış kurallarına aykırı” olduğu gerekçesiyle kaldırıldığını belirtmiştir. Ancak, bu açıklamanın ne kadar ikna edici olduğu tartışmalıdır.

Trendyol’un İsrail destekçisi olup olmadığına dair kesin bir yargıya varabilmek için, şirketin daha fazla bilgi vermesi gerekmektedir. Şirket, Filistin temalı ürünlerin satıştan kaldırılmasına ilişkin olarak daha açıklayıcı bir açıklama yapmalıdır. Ayrıca, şirketin İsrail ile herhangi bir ticari veya siyasi ilişkisi olup olmadığı da kamuoyuna açıklanmalıdır.

Şu an için, Trendyol’un İsrail destekçisi olup olmadığı konusunda kesin bir bilgi bulunmamaktadır. Ancak, şirketin Filistin temalı ürünlerini satıştan kaldırması, bazı kullanıcılar tarafından İsrail’e destek olarak yorumlanmıştır.

Exxen hata kodlarıVodafone Netflix PassTriplixam cinselliği etkiler miTelefonda kimlik denetimi hatası oluştuHP laptop ekran gelmiyorLaptopa su döküldü ama çalışıyorBir erkeğin sevdiğini nasıl anlarsınİnstagram 5 milyon takipçi ne kadar para alıyorBosch buzdolabı ışığı Yanıp SönüyorKulaklık