Tarkim Hisse Satamıyorum – Tarkim Hisse Yorum

Son halka arz edilen şirketlerden bir tanesi olan Tarkim, yatırımcıların neden hisseyi satamadığı sorusuyla anılmaya başladı. Hissenin tavan serisinin ardından gelen satışlarla birlikte taban olması sonrasında Tarkim hissesini satmak isteyen yatırımcılar satışlarının neden gerçekleşmediğini merak ediyor.

Tarkim Hisse Satamıyorum NEDEN?

Tarkim veya farklı bir hissenin taban olması sonrasında satış işleminizin gerçekleşebilmesi için alım sıranızın gelmesini beklemek zorundasınız. Satış emrinizi verdiğinizde emiriniz satış sırasına yazılır ve alımlar gerçekleştikçe sizin satış sıranız geldiğinde hissenizin satışı gerçekleşecektir.

tarkim hisse satamıyorum

Yeterli alım gelmemesi durumunda ise satış emriniz maalesef gerçekleştirilemez. Bu sebeple satış emrinizin gerçekleşebilmesi için yapabileceğiniz herhangi bir şey yoktur.

Mide ağrısı ne zaman tehlikelidirVajina iltihabı evde tedavisiabdülhamid atatürk'e demek geldinAltına kaçıran çocuğun tedavisi yumurta kabuğu Kadınlar KulübüHangi ağrı kesici adeti KeserTürk Kadın Akademisyenler Derneği bursLcwiPhone WhatsApp PDF açılmıyorOrjinal adidas tişört nasıl anlasilirAnaokulu öğretmeni olmak için lisede hangi bölüm okunmalı