DOFER Hisse Satamıyorum Neden?

Son halka arz edilen şirketlerden bir tanesi olan DOFER, yatırımcıların neden hisseyi satamadığı sorusuyla anılmaya başladı. Hissenin tavan serisinin ardından gelen satışlarla birlikte taban olması sonrasında DOFER hissesinin satmak isteyen yatırımcılar satışlarının neden gerçekleşmediğini merak ediyor.

DOFER Hisse Satamıyorum NEDEN?

Dofer veya farklı bir hissenin taban olması sonrasında satış işleminizin gerçekleşebilmesi için alım sıranızın gelmesini beklemek zorundasınız. Satış emrinizi verdiğinizde emiriniz satış sırasına yazılır ve alımlar gerçekleştikçe sizin satış sıranız geldiğinde hissenizin satışı gerçekleşecektir.

dofer hisse satamıyorum

Yeterli alım gelmemesi durumunda ise satış emriniz maalesef gerçekleştirilemez. Bu sebeple satış emrinizin gerçekleşebilmesi için yapabileceğiniz herhangi bir şey yoktur.

İlgili Yazılar

Göze yabancı cisim kaçması ve batması durumunda neler yapılmalıdır600 Puana kredi veren bankalarMiyop hangi mercekle düzeltilirAşırı aktif mesane ilaç isimleriXiaomi Mi True Wireless earphones 2 Basic tek kulaklık çalışmıyorMi Band 4 Bildirim ayarlarıptt bursluluk parası sorgulamaPhilips Smart TV sunucuya bağlanamıyorumToyota lastik basınç Sensörü resetlemeTürk Telekom internet Bağlantı Sorunu