Şirinlik Duası Her Gören Sever

Şirinlik duası her gören sever duası okunarak, kişilerin sevgisi ve olumlu düşünceleri kazanılır. Dua sonrası mucizevi bir şekilde, dua okuyan kişiye olan ilgi artar ve sevecenlik oluşur. Toplum içinde tüm olumlu düşünceler ve kanılar bu kişi için yapılır. Hayırlı sonuçlar için okunması gereken dua, kişiye her ortamda olumlu kapılar açar. Sevilen, beğenilen ve hoş görülen birisi olur. Şirinlik duası okuyan kişi, sevdiği insanla mutlu bir beraberlik sağlar ve ilişki evlilikle sonuçlanır. Aradaki birliktelik güzel ve uzun süreli olur. Muhabbet artar sevgi katlanarak büyür. Aile içinde huzur ve anlayış hâkim olur.

Şirinlik Duası Her Gören Sever

Dua okunması sonrası kişi toplum içinde bulunduğu zamanlarda herkes tarafından şirin, sevecen ve olumlu bulunur. Şirinlik duası her gören sever duası nasıl okunur:

  • Her sabah abdest alarak temiz bir yerde, gün doğmadan sabahın erken saatlerinde duayı okumak gerekir. Sevabı ve faydası artar.
  • Bekâr kişiler üç gün boyunca her gün aynı saatlerde duayı okumalıdır.
  • Evli çiftlerin yedi gün boyunca duayı okuması gerekir.

Şirinlik Sağlayan Dua:

“Bismillahirrahmanirrahim” Elem neşrah leke sadrek Ve vada’na ‘anke vizreke Elleziy enkada zahreke Ve refa’na leke zikreke Feinne me’al’usri yüsren İnne me’al’usri yüsren Feiza ferağte fensab Ve ila rabbike ferğab Ya Kadir, “Allahumme ekfini bihalalike an haramike ve eğnini bifazlike a’mmen sivake” Ya Cami, “Allâhumme inni eûzu bike min’el hubsi vel habâis” Ya Musavvir, “Allahumme ifteh alyye ebvabe rahmetike” Ya Kuddüs, “Allahumme inni es’elukel-huda vet-tuka vel-‘afafe vel-ğına.” Ya Vedud, “Bismilahi hasbiyellahu tevekkeltu ala’llahi la havle vela kuvvete illa billah” Vedduha. Velleyli iza seca. Ma vedde’ake rabbüke ve ma kala. Ve El’ahıretü hayrün leke minel’ula. Ve lesevfe yu’tıyke rabbüke feterda. Elem yecidke yetiymen feava. Ve vecedeke dallen feheda. Ve vecedeke ‘ailen feağna. Femmel yetiyme fela takher. Ve emmessaile fela tenher. Ve emma binı’meti rabbike fehaddis.


Sıkça Sorulan Sorular

Şirinlik Duası nedir?

Şirinlik Duası, kişinin hayatında tatlılığın artması ve insanların kendisine daha sıcak davranması için okunan bir duadır.

Şirinlik Duası nasıl okunur?

Şirinlik Duası için öncelikle abdestli olmak gereklidir. Sonrasında kişi, 7 adet Ya Vedud ve 7 adet Ya Latif isimlerini zikrederek, niyet ederek Şirinlik Duası okunabilir.

Şirinlik Duası hangi durumlarda okunabilir?

Şirinlik Duası, iş hayatında, aile hayatında, sosyal hayatta ve herhangi bir ilişkide insanların daha sıcak, sevgi dolu davranması için okunabilecek bir duadır.

Şirinlik Duası ne kadar etkilidir?

Şirinlik Duası, doğru bir şekilde okunduğu takdirde oldukça etkilidir. Ancak unutulmamalıdır ki, duaların etkisi kişinin samimiyetine, inancına ve ameline bağlıdır.

Şirinlik Duası kaç kez okunmalıdır?

Şirinlik Duası, kişinin isteğine göre okunabilir. Ancak tavsiye edilen, belirli bir süre boyunca düzenli olarak okunmasıdır. Örneğin, 7 gün boyunca her gün aynı saatte okunarak etkisinin artırılması sağlanabilir.

İlgili Yazılar

“Şirinlik Duası Her Gören Sever” üzerine bir yorum

  1. Sevdiğim kiz ile beni şirinlik duasi yap ikisi de şirin görünsüler birbirlerine

Yorumlar kapalı.

Hay Day Facebook bağlanmıyor AndroidTelefona bakınca göz yanmasıGöz çizdirmenin ZararlarıGilbert sendromu ne yememeliLenovo Laptop klavye bazı tuşlar çalışmıyorÖSYM sınav merkezi tercihi 2PDF açma programıAirPods beyaz ışık yanıp sönüyorNo bootable device found Windows 10Fotoselli Kapı resetleme