Dilan Polat Nilda Evlatlık mı?

Cevap, hayır. Dilan Polat’ın kızı Nilda, biyolojik kızıdır. Dilan Polat, 2011 yılında Engin Polat ile evlendi ve aynı yıl Nilda Polat dünyaya geldi. Nilda Polat, Dilan Polat ve Engin Polat’ın tek kızıdır.

Dilan Polat Nilda Evlatlık mı?

Nilda Polat’ın evlatlık olduğu iddiaları, sosyal medyada çıkan bazı söylentilere dayanmaktadır. Bu söylentilere göre, Nilda Polat, Dilan Polat’ın arkadaşı olan Şule isimli bir kadının kızıdır. Şule isimli kadının, Nilda Polat’ı dünyaya getirdikten sonra, Dilan Polat ve Engin Polat’a evlatlık olarak verdiği iddia edilmektedir.

Dilan Polat, bu iddiaları defalarca yalanlamıştır. Dilan Polat, Nilda Polat’ın kendi öz kızı olduğunu ve evlatlık olmadığını açıkça belirtmiştir.

Nilda Polat, Dilan Polat ve Engin Polat’ın birlikte olduğu fotoğraflar ve videolar, Nilda Polat’ın biyolojik bir çocuk olduğunu göstermektedir. Bu fotoğraf ve videolarda, Nilda Polat, Dilan Polat ve Engin Polat ile birlikte gülümsüyor ve mutlu bir şekilde vakit geçiriyor.

Dolayısıyla, Dilan Polat’ın kızı Nilda’nın evlatlık olduğu iddiaları doğru değildir. Nilda Polat, Dilan Polat ve Engin Polat’ın öz kızıdır.

“Dilan Polat Nilda Evlatlık mı?” üzerine bir yorum

Yorumlar kapalı.

Elegans hukuk bürosu dolandırıcılığıReddeden kişiyle arkadaş kalmakSüleymancılar evlilikDenizBank nakit avans açmaZiraat Bankası engelli Kredisi faiz oranlarıReeder telefon şarjı çabuk bitiyorGüvercin yumurtaya kaç saat yatmazsa bozulurAbrahamson Metodu YorumlarPalio 1.4 EL performans arttırmaDiş macunu burun kemik eritirmi