BERA Holding İştiraki KONKA’dan Açıklama

Bera Holding iştiraklerinden biri olan KONKA Kap’a gönderdiği açıklamayla “Özel Endüstri Bölgesi Statüsü Verilmesi İçin Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’na Yapılan Başvuru Hakkında” açıklamalarda bulundu.

BERA Holding – Konka KAP Açıklaması:

29.11.2022 tarihinde yapılan KAP açıklamamızda İzmir İli, Torbalı İlçesi, Gazi Mustafa Kemal Mahallesinde bulunan toplam 928.754,05 m2’lik gayrimenkullere Dekor Kağıt Yatırımı ile ilgili olarak Özel Endüstri Bölgesi Statüsü verilmesi için başvuruda bulunulduğu duyurulmuştur.

İzmir Valiliği Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğü’nün 21/07/2023 tarih ve 4918983 sayılı Kamu Yararı Kararı Teknik Raporunda belirtilen kriterlerin sağlanması neticesinde;

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Bakan OLUR’u ile,  5403 Sayılı Toprak Koruma ve Arazi Kullanımı Kanunu’nun 13/d maddesi gereğince 928.754,05m2 (tescil görmemiş alanlar hariç) büyüklüğündeki alanın “Konya Kağıt Sanayi ve Ticaret A.Ş. İzmir Özel Endüstri Bölgesi” yeri olarak kullanılmasına ilişkin  Kamu Yararı Kararı verilmesi uygun görülmüştür.

Kamuoyuna ve paydaşlarımıza saygı ile duyurulur.

Deva Finans Senetli krediSuperbox Müşteri HizmetleriWhatsApp durum paylasmaDSG şanzıman hatası uyarısıUyutmayan diş ağrısıMi Stick inat TV YÜKLEMERenault Clio Joy Bluetooth bağlantısı4A hizmet DökümüDigiturk 5tb4 hatası çözümü1 saatte aratan dua