Ahilik.co Ne Oldu? Ahilik Kontrol Merkezi

Ahilik.co adresi son zamanlarda İsrail mallarını boykot edenlerin sürekli olarak takip ettiği bir siteydi. Ama son zamanlarda ahilik.co adresine erişim sağlanmadığı için kapandı mı? Ne oldu? gibi sorular sorulmaya başladı kullanıcılar tarafından.

Ahilik.co Ne Oldu?

Ahilik Kontrol Merkezi, işletmelerin Ahilik değerlerine uygunluğunu hızlı ve kolayca değerlendirmeyi amaçlayan bir platform olarak faaliyet gösterdi. Sitemizi kullanmak oldukça basitti; incelediğiniz işletmenin adını arama çubuğuna girmeniz yeterliydi. Ahilik Kontrol Merkezi, Ahilik değerlerini, yani dürüstlük, adalet, çalışkanlık ve sadakat gibi temel kavramları öne çıkardı ve bu değerleri iş dünyasında teşvik etmeyi hedefledi.

İş dünyasında şeffaflık, güvenilirlik ve toplumsal sorumluluk gibi kritik konularda firmaları ayrıntılı bir şekilde inceledik. Bu sayede size, güvenebileceğiniz ve Ahilik değerlerine uygun işletmeleri seçme konusunda yardımcı oldu.

Ahilik Kontrol Merkezi, iş dünyasında Ahilik değerlerini koruma ve yayma misyonunu taşıdı. İş dünyasında güvenilir bir rehber olmayı amaçladık ve Ahilik değerlerini desteklemeye devam etti. Ancak şu an için ahilik co sitesi kapalı durumda, sorgulama yapılamıyor.

Eşler arası muhabbet için zikirLG kanal Ayarlama 2023Beko 24 ay taksit iPhoneDizipal 600Teknosa taksitli TelefonÇamaşır makinesi hortumu su kaçırıyorNescafe 3 ü 1 arada diyette içilir mıBosch çamaşır makinesi ekran işaretleriiPhone 11 sol hoparlörUygulama aktif değil hatası