Ziraat Troy Kart Taksit Yapıyor mu?

Ziraat Troy Kart, Ziraat Bankası tarafından sunulan bir kredi kartı ve banka kartıdır. Bu kart, yurtiçi ve yurtdışında tüm Troy POS cihazlarında kullanılabilir.

Ziraat Troy Kart Taksit Yapıyor mu?

Ziraat Troy Kart ile taksitlendirme yapabilmek için iki farklı yöntem vardır:

  • Direkt Taksit: Kart sahibi, alışveriş sırasında ödeme esnasında taksitlendirme talebinde bulunabilir. Bu durumda, alışveriş tutarı yasal taksit sınırları çerçevesinde taksitlendirilebilir.
  • Sonradan Taksitlendirme: Kart sahibi, peşin yaptığı bir harcamayı daha sonra taksitlendirebilir. Bu durumda, alışveriş tutarı 250 TL ile 10.000 TL arasındaysa 4 aya kadar faizsiz olarak taksitlendirilebilir.

Ziraat Troy Kart ile taksitlendirme yapabilmek için bazı şartlar vardır:

  • Kartın kredi kartı özelliğinin aktif olması gerekir.
  • Alışveriş tutarı yasal taksit sınırlarına uygun olmalıdır.
  • Kart sahibinin ödeme gücünün yeterli olması gerekir.

Ziraat Troy Kart ile taksitlendirme yaparken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar vardır:

  • Taksitlendirme işlemi, alışveriş sırasında veya daha sonra yapılabilir.
  • Taksitlendirme işlemi, alışveriş tutarının yasal taksit sınırlarına uygun olması koşuluyla yapılabilir.
  • Taksitlendirme işlemi, kart sahibinin ödeme gücünün yeterli olması koşuluyla yapılabilir.

Ziraat Troy Kart ile Taksitlendirme Kampanyaları

Ziraat Bankası, Ziraat Troy Kart ile taksitlendirme kampanyaları düzenlemektedir. Bu kampanyalar, belirli işyerlerinde ve belirli dönemlerde geçerlidir.

Örneğin, Ziraat Bankası, 31 Ağustos – 30 Kasım 2023 tarihleri arasında geçerli olan bir kampanya kapsamında, Bankkart ile Troy mağazalarında 3 taksitli ödemelerde +3 taksit seçmeli olarak kart sahibine sunmaktadır.

Ziraat Bankası’nın taksitlendirme kampanyaları hakkında bilgi almak için Ziraat Bankası’nın internet sitesini veya müşteri hizmetlerini ziyaret edebilirsiniz.

Sonuç olarak, Ziraat Troy Kart ile taksitlendirme yapılabilmektedir. Taksitlendirme yapabilmek için, kartın kredi kartı özelliğinin aktif olması, alışveriş tutarının yasal taksit sınırlarına uygun olması ve kart sahibinin ödeme gücünün yeterli olması gerekir.

Samsung J7 mobil erişim noktası sorunuPaycell Müşteri temsilcisiBilgisayar dahili ekran kartını görmüyorKulak çınlamasına çözüm buldumVodafone mobil ağ kullanılamıyorBimcell Bakiye sorgulama numarasıiPhone 11 pil ömrüİmplant YAPTIRANLAR YorumiPad de PDF açmaTribeksol 250 mg ne için kullanılır