Ziraat Halka Arz Gözükmüyor – Çözümü

Ziraat halka arz gözükmüyor sorunu yaşayan kişilere yardımcı olmak amacıyla sizlere bu yazıyı hazırladık. Ziraat bankası yani zborsa üzerinden işlem yapmaya çalışan yatırımcılar halka arzların gözükmemesi nedeniyle istedikleri halka arza katılamıyor.

Ziraat Halka Arz Gözükmüyor Neden? Çözümü Nedir?

Ziraat bankası ZBorsa aracılığıyla halka arza katılmak isteyen kişilerin halka arz edilecek şirketleri bulamamasının nedeni halka arz edilen hissenin eşit dağıtım yöntemi ile arz edilmesidir.

Yani bu halka arza katılmak için halka arz bölümünü değil, normal hisse senedir alır gibi hisse alım-satım bölümünü kullanmanız gerekmektedir.

Örneğin BINHO hisse halka arzına katılmak için normal hisse alır gibi hisse alış bölümüne BINHO yazmanız yeterli olacaktır. Çıkan listeden BINHO seçilip dilediğiniz miktarda adet girerek halka arza katılabilirsiniz.

Hemoroid kesin çözüm ForumInstagram takip etmeyenler şifresizBoyalı saç rengi nasıl açılır doğal yollarlaHalk Eğitim Merkezi KurslarıVestel buzdolabı ekran ışığı yanmıyorİrritabl bağırsak sendromu yaşayanlarBuderus kombi sıcak su ateşleme yapmıyorinegölPioneer mixtrax teyp kapanmıyorKonut kredisi hayat sigortası iptali