WAPPS Çikolata İsrail Malı mı?

WAPPS, 2018 yılında kurulan bir Türk çikolata markasıdır. Şirket, İstanbul’da kurulmuştur ve ürünlerini Türkiye’de üretmektedir. WAPPS’in kurucuları ve yöneticileri Türk vatandaşıdır.

WAPPS Çikolata İsrail Malı Mı?

WAPPS çikolatası, sütlü çikolata, bitter çikolata, beyaz çikolata ve meyveli çikolata gibi çeşitli çeşitlerde üretilmektedir. Şirket, ürünlerini Türkiye’nin yanı sıra dünyanın birçok ülkesine ihraç etmektedir.

WAPPS çikolatasının İsrail ile herhangi bir bağlantısı yoktur. Şirketin kurucuları ve yöneticileri İsrail vatandaşı değildir. Şirketin merkezi İsrail’de değildir. WAPPS çikolatası İsrail’de satılmamaktadır.

Bu nedenle, WAPPS çikolatasının İsrail malı olduğu iddiası doğru değildir. Şirket, Türk sermayeli bir şirket olup, ürünleri Türkiye’de üretilmektedir.

WAPPS çikolatasının İsrail malı olduğu iddiası, sosyal medyada bazı kullanıcılar tarafından ortaya atılmıştır. Bu iddianın kaynağı, WAPPS çikolatasının barkod numarasının ilk üç hanesinin “729” olmasıdır. “729” numaralı barkodlar, İsrail’de üretilen ürünlere tahsis edilmektedir. Ancak, bu durum, WAPPS çikolatasının İsrail’de üretildiği anlamına gelmez.

WAPPS çikolatasının barkod numarasının ilk üç hanesinin “729” olmasının nedeni, şirketin ürünlerini İsrail’e de ihraç etmesidir. WAPPS çikolatası, Türkiye’de üretildikten sonra, İsrail’e ihraç edilmek üzere barkod numaraları ile etiketlenmektedir.

İnternette herhangi bir ürün hakkında bilgi edinirken, o ürünün üreticisi ve kaynağı hakkında dikkatli olmak önemlidir. Ürünün üreticisi ve kaynağı hakkında doğru bilgi edinmek, yanlış bilgilere maruz kalmamak için önemlidir.

WAPPS çikolatası, Türk sermayeli bir şirket tarafından Türkiye’de üretilmektedir. Bu nedenle, WAPPS çikolatasının İsrail malı olduğu iddiası doğru değildir.

En iyi cildiye profesörleriHuawei telefon kendi kendine kapanıyorkur'an'ı kerim'de sedef hastalığıWnt com tr ekşiiOS 15 WiFi sorunuCMK baronetWhatsApp yükleme tamamlanamadı lütfen daha sonra tekrar deneyinASUS laptop hoparlör cızırtıİs Bankası sistem hatasıGenital bölge lazere gitmeden önce