VRGYO Hisse Satamıyorum (ÇÖZÜMÜ)

Son halka arz edilen şirketlerden bir tanesi olan VRGYO, yatırımcıların neden hisseyi satamadığı sorusuyla anılmaya başladı. Hissenin tavan serisinin ardından gelen satışlarla birlikte taban olması sonrasında VRGYO hissesinin satmak isteyen yatırımcılar satışlarının neden gerçekleşmediğini merak ediyor.

VRGYO Hisse Satamıyorum NEDEN?

VRGYO veya farklı bir hissenin taban olması sonrasında satış işleminizin gerçekleşebilmesi için alım sıranızın gelmesini beklemek zorundasınız. Satış emrinizi verdiğinizde emiriniz satış sırasına yazılır ve alımlar gerçekleştikçe sizin satış sıranız geldiğinde hissenizin satışı gerçekleşecektir.

VRGYO Hisse Satamıyorum

Yeterli alım gelmemesi durumunda ise satış emriniz maalesef gerçekleştirilemez. Bu sebeple satış emrinizin gerçekleşebilmesi için yapabileceğiniz herhangi bir şey yoktur.

İlgili Yazılar

Ziraat POS Destek HattıVestel televizyon ses var görüntü yokBimcell kalan paket sorgulama faturasız5 Saniyede kabul olan duaBebeklerde En iyi gaz giderici ilaç hangisi Kadınlar KulübüDinimizde ikiz gebelikDenizBank akbil krediKyocera Atık toner kutusunu kontrol edin hatasıXiaomi Airdots batarya DeğişimiTeheccüd namazından sonra ne yapılır