VRGYO Hisse Satamıyorum (ÇÖZÜMÜ)

Son halka arz edilen şirketlerden bir tanesi olan VRGYO, yatırımcıların neden hisseyi satamadığı sorusuyla anılmaya başladı. Hissenin tavan serisinin ardından gelen satışlarla birlikte taban olması sonrasında VRGYO hissesinin satmak isteyen yatırımcılar satışlarının neden gerçekleşmediğini merak ediyor.

VRGYO Hisse Satamıyorum NEDEN?

VRGYO veya farklı bir hissenin taban olması sonrasında satış işleminizin gerçekleşebilmesi için alım sıranızın gelmesini beklemek zorundasınız. Satış emrinizi verdiğinizde emiriniz satış sırasına yazılır ve alımlar gerçekleştikçe sizin satış sıranız geldiğinde hissenizin satışı gerçekleşecektir.

VRGYO Hisse Satamıyorum

Yeterli alım gelmemesi durumunda ise satış emriniz maalesef gerçekleştirilemez. Bu sebeple satış emrinizin gerçekleşebilmesi için yapabileceğiniz herhangi bir şey yoktur.

İlgili Yazılar

100 m2 temele kaç m3 beton giderProtez tırnak gusül abdest geçirir mi1 ton demir fiyatı ne kadarDizipal güvenilir mıTelefon wifi açılmıyorTefal Anti-Calc Ütüekim ayında temettü verecek hisseler 2023Batmakta olan bir geminin yardıma ihtiyacı olduğunda çekeceği mesajın kategorisi ne olurTevbe suresinin son iki ayetinin matematik mucizeleriAdidas ürün SORGULAMA