Vestel TV Açılmıyor Kırmızı Işık Yanıyor

Vestel TV açılmıyor kırmızı ışık yanıyor sorunu ile karşılaşan kullanıcılar paniğe kapılmadan önce aslında yapması gereken birtakım kontroller vardır. Bazen kumanda pilinden kaynaklı olarak oluşan bir sorun olabilir. Pillerin yanlış takılıp takılmadığı kontrol edilmelidir.

Sinyal onarıcı kartın arıza yapması da böyle bir soruna yol açabilir. Bu durumda kartın yapılması gerekebilir. Elektrik kesintilerinden de kaynaklanan bir problem olan bu sorun bazen de prizde oluşan topraklanma problemi nedeniyle de gelişebilir.

Vestel TV Açılmıyor Kırmızı Işık Yanıyor
Vestel TV Açılmıyor Kırmızı Işık Yanıyor

Vestel TV Açılmıyor Kırmızı Işık Yanıyor Yapılması Gereken Çözüm Önerileri Nelerdir?

Vestel TV açılmıyor kırmızı ışık yanıyor sorunu ile karşılaşınca yapılması gerekençözüm önerilerielbette vardır bunları adım adım sizlere anlatalım;

  • Televizyonun bağlı olduğu priz girişini ve sigorta bağlantılarının kontrolü sağlanıp herhangi bir arıza var mı bakınız.
  • Televizyonun sağ ve sol yan kısımlarında bulunan P+ tuşuna basarak televizyonu açmayı deneyiniz.
  • Tüm bu kontroller sağlandığı halde hala açılmıyor ise 0850 222 41 23 numaralı yetkili servisi arayarak yardım isteyiniz.

İlgili Yazılar

Rus evlilik sitesi ücretsizKlima kompresörü bilya sesiLazerle Dikişsiz implantiTunes Store girişiPhone 6 NFC açmaKellik ilacı bulunduTeheccüd namazı SırlarıASUS laptop touchpad açmaMonofokal lens NedirAndroid arka planda çalışan uygulamaları görme