Uygunsuz Sonuç Filtresi Nasıl Açılır?

Uygunsuz sonuç filtresi nasıl açılır? Özellikle ebeveynlerin dikkat ettiği konuların başında gelmektedir. Uygunsuz filtrenin açılması, hem cep telefonları hem de Ipad için geçerlidir. Arama motorlarındaki güvenli arama kısmı kullanılarak, uygunsuz sonuç filtresinden yararlanılabilmektedir. İster çocukların ister büyüklerin bu cihazları kullanımı sırasında, şiddet ve cinsel içerikli görüntülerin engellenmesini sağlamak için, bu filtrenin önemi tartışılmaz.

Çocuklarla ebeveynlerin ortak kullandığı bilgisayarlarda, bu filtre büyük oranda istenmeyen görüntülerin kullanım esnasında ortaya çıkması engellenebilmektedir. Ebeveynlerin 18 yaşının altındaki çocuklarının denetimini sağlayabilmesi için, bu filtre gereklidir.

Uygunsuz Sonuç Filtresinin Açılma Aşamaları

Uygunsuz sonuç filtresi nasıl açılır? sakıncalı içeriklerin engellenmesini sağlama yönünde bilinmesi gereken adımlarla yanıtlanacak bir sorudur denilebilir. Bunun için uygulanması gereken aşamalar şöyledir:

. Cihazdan arama motorunun açılması

. Arama motorundaki ayarlar kısmına, sol üst köşeye tıklayarak erişilmesi

. Ayarlardaki filtre kısmındaki devre dışı olan güvenlik filtresinin devreye sokulması

. İşlemler tamamlandıktan güvenlik filtresinin aktif hale getirilmesinin kaydedilmesi

Güvenlik filtresinin açılmasından sonra, arama motoruna tekrar gelinerek, filtrelemeyle ilgili son durumun kontrol edilmesi de önerilmektedir. Bu şekilde sakıncalı içerikler tekrar açılmadığında, işlemlerin başarıyla tamamlandığından emin olmak mümkündür.

İlgili Yazılar

Bu içeriği görüntüleyecek doğru bir uygulamanız olmayabilir pdfçamaşır makinesiKilo veriyorum ama tartıda belli olmuyor1 dersten kalınca belge alınır mı ortaokul 2024İzmirde ihracat fazlası çorap toptan fiyatlarıBir erkeğin hiç ilişkiye girmediği nasıl anlaşılırSurhubad duası büyü müdürNazardan eve fare girer miiPhone deklanşör sesi açmaDude Theft Wars para hilesi