Thy Bagaj Kilo Aşım Ücreti 2023 : Ne Kadar?

Thy bagaj kilo aşım ücreti 2023 ne kadar diye sorulan bu soruya bu makalemizde yanıt vereceğiz. Türk hava yolları Türkiye’nin ulusal hava yolu şirketidir. Uçuş ağı oldukça geniş olduğu için aklınıza gelecek olan her ülkeye ve şehre uçuşlar gerçekleştirir. 20 mayıs 1933 yılında kurulmuş olan bir şirkettir. Yolculuk yapmayı seven birçok insan tarafından tercih edilmektedir.

Yolculuk yapacak olan kişilerin yolculuk sırasında vakit kaybetmemesi ve yolculuk sırasında sorun yaşamamaları için yolculuk yapacakları Türk hava yolları firmasının bagaj hakkını bilerek yolculuk yapmaları sağlıklı bir davranış olacaktır. Bagaj hakları ve aşım ücretleri her firmada değişiklik gösterir. Yurtiçi ve yurtdışı uçuş olması da fiyatlar için değişiklik gösterir.

Thy Bagaj Kilo Aşım Ücreti 2023 Yılı İçin Ne Kadar?

Türk hava yolları yurtdışı ve yurtiçi bagaj hakları ve bagaj aşım ücretleri şu şekilde olmaktadır;

– Yurtdışı uçuşlarda ekonomi sınıfı yolcu bagaj hakkı 20 kilodur. Business sınıf yolcuların hakkı ise 30 kilodur.

– Yurtdışı direk uçuşlarda sınıf fark etmeksizin kilo aşım ücreti 12 TL iken aktarmalı uçuşlarda 18 TL şeklindedir.

Besmele ile kısmet açmakWorld kart aidatsızMeniere hastalığından iyileşenleriPhone 11 Numaramı göster açılmıyorSahibinden kullanıcı Oturumu bulunamadı hatasıSim processor Ne Demek9. sınıf ingilizce workbook cevapları meb yayınlarıSamsung Smart TV Netflix güncellemeDigitürk kolay kurulum Eutelsat mı Türksat mıKodlar ve anlamları aşk