Redmi Airdots Şarj Olmuyor

Redmi Airdots şarj olmuyor sorunu kablosuz bluetooth kulaklık kullanıcıların sık sık yaşadığı bir sorundur. Xiaomi Redmi Airdots bir kablosuz bluetooth kulaklık markasıdır. Bu teknolojik cihazlarla hem telefon aramaları yapabilir hem de müzik dinleyebilirsiniz. Redmi Airdots kablosuz bluetooth kulaklık ilk kez Çin’de 9 nisan 2020’de piyasaya sunuldu. Redmi Airdots kablosuz bluetooth kulaklıklar şarj ile çalışmaktadır ve bu da bazen Redmi Airdots şarj olmuyor sorununu doğurabilmektedir. Elektronik cihazlarda bu durum ara ara görülebilir.

Redmi Airdots Şarj Olmuyor Çözümü

Redmi Airdots şarj olmuyor sorunu yaşıyorsanız kulaklığın düzgün bir biçimde şarj soketine yerleştirdiğinden eminseniz ve görünürde başka bir sorun yoksa kullanıcı neler yapmalıdır;

  • Şarj girişlerinde toz ve kir birikiminden kaynaklı bir sorun yaşıyor olabilirsiniz. Hafif nemli bir bezle temizlemeyi deneyerek şarj sorununu çözebilirsiniz.
  • Kulaklık orijinal değilse bu sorunun yaşanması olasıdır.
  • Her teknolojik cihaz gibi kapatıp tekrar açmayı deneyin.
  • Kulaklığın alt kısmındaki jelatin kaplamaları çıkarın.

Şarj bağlantı kablosunun hasarlı olup olmadığını öğrenin. Tüm bunlardan sonra Redmi Airdots kablosuz bluetooth kulaklığınız çalışır hale gelecektir.

Sıkça Sorulan Sorular

Redmi Airdots şarj olmuyor neden olabilir?

Redmi Airdots’un şarj olmaması birkaç nedenle olabilir. Bunlar arasında kulaklıkların şarj yuvasındaki toz veya kir, kulaklıkların şarj kablosundaki sorunlar veya kulaklıkların kendilerindeki bir batarya sorunu yer alabilir.

Redmi Airdots’un şarj edilip edilmediğini nasıl anlarım?

Redmi Airdots’un şarj edilip edilmediğini anlamak için şarj kutusunun üzerindeki ışıklara bakın. Kulaklıkları şarj kutusuna yerleştirdiğinizde, kutunun üzerindeki ışıklar kulaklıkların şarj durumunu gösterir.

Redmi Airdots’u nasıl şarj edebilirim?

Redmi Airdots’u şarj etmek için kulaklıkları şarj kutusuna yerleştirin ve kutunun üzerindeki ışıkların kulaklıkların şarj olduğunu gösterdiğinden emin olun. Şarj kablosunu kulaklıkların şarj kutusuna bağlayarak kutuyu şarj edebilirsiniz.

Redmi Airdots’un şarj kutusunda hangi ışıklar yanar?

Redmi Airdots’un şarj kutusunda yanıp sönen mavi ışık, kulaklıkların şarj olduğunu gösterir. Şarj kutusunu şarj ederken ise kutunun üzerindeki ışıklar kırmızı renkte yanar.

Redmi Airdots’un şarj süresi nedir?

Redmi Airdots’un tamamen şarj olması yaklaşık 1.5 saat sürer. Şarj kutusunun kendisinin tamamen şarj olması ise yaklaşık 2 saat sürer.

İlgili Yazılar

Sivilceleri kökten yok etmek2023 Paramedik atamalarıEtol Fort yan etkileriSkoda Octavia 2023 Fiyat ListesiFissler Düdüklü tencere Kilitlendi nasıl açılırFotoğraflarla slayt nasıl yapılır telefondaTribeksol yan etkileri nelerdirInstaxCorona kulak ağrısı Nasıl geçerSamsung j7 prime Uygulamalar DURDURULDU hatası