Prostat Kesin Çözümü Kendim Buldum

Prostat kesin çözümü kendim buldum denilince bu hastalıktan şikâyeti olan birçok kişiye bu söz umut oluyor. Prostat genelde 50 yaşından sonra erkeklerde görülen bir idrar ve mesane problemidir. Vücutta bir bez olan prostat, büyümesi ile idrar yollarını daraltmaya ve tıkamaya sebep olabilir. Bu durumda kişi tuvalete giderken peniste acı hissi, sık sık idrara çıkma ve kasık belgesinde acıya sebep olur. Prostatın ilaç, doğal yollar ve ameliyat gibi çeşitli tedavi yöntemleri vardır.

Prostat Tedavisi İçin En İyi Yöntemler Nelerdir?

Prostat tedavisi için en iyi yöntemler nelerdirsorusunu cevaplamadan önce bir uzman ürolog tarafından kişiye prostat teşhis konulması gerekir. Bu aşamadan sonra eğer kişinin prostatı çok büyümemiş ve operasyon gerektirmiyorsa doğal yollar ile prostat tedavi edilebilir.

  1. Çörek otu yağını biraz suyla karıştırıp iğnesi çıkarılmış bir enjeksiyon ile idrar yolunuza bu karışımı sıkın. İki saat bekledikten sonra tuvaletinizi yapabilirsiniz.
  2. Bacak arasını özellikle kasık bölgesini sıcak tutmak. Penis ve etrafı temiz tutulmalı.
  3. Bitki çayları
  4. Domates ve çiğ kabak çekirdeği
  5. Doktorun verdiği prostat ilaçları, eğer ileri seviyesindeyse uzman doktora göre ameliyat ile tedavi edilir.

İdrar yollarını ve mesaneyi temiz tutmak prostat tedavisi için çok önemlidir. Bitki çayları arasında ise kantaron çayı ve yeşil çayı içebilirsiniz.

Muş ta Burs Veren kurumlar7 zeytin 1 İncir ile zayıflayan ünlülerRizz ne demek instagramKredi kartı limit düşürme onlineKonuşkan biri olmak için duaSeg Çamaşır Makinesi YorumlarıYa Vedud duasını Okuyanların YorumlarıBeko klima gazı fiyatlarıSaç boyası Nasıl akıtılır1 hafta arayla saç Boyanır mi