Philips TV Kanallar Silindi Nasıl Geri Getirebilirim?

Philips TV kanallar silindi nasıl geri getirebilirim konusu Philips TV kullanan birçok kişinin başına gelen ortak sorunlardan biridir. Kanalların silinmesinin bir ya da birkaç nedeni olabilir. Öncelikle TV tarafından analog ya da DVB-C/T sinyalinin alındığından emin olmak gerekir. Ayrıca bütün kabloların takılı olup olmadığı da kontrol edilmelidir. Bazen elektrik kesintisine bağlı olarak geçici olarak kanalların silinmesi söz konusu olabilir. Kanalları hızlı arama ile manuel arama yaparak bulmanız da mümkündür.

Philips TV Silinen Kanalları Tekrar Yükleme Nasıl Olur?

Philips TV kanallar silindi nasıl geri getirebilirim sorusunun cevabı oldukça basittir. Bunun için yapmanız gereken birkaç basit işlem bulunmaktadır. Dilerseniz o işlemlere hep beraber göz atalım:

  • Televizyonun uzaktan kumandasındaki Ayarlar ya da Settings düğmesine basın.
  • Sonrasında Tüm Ayarlar< Kanallar< Anten/Kablo Kurulumu<Kanal ara seçimlerini işlem sırasına göre gerçekleştirin.
  • Karşınıza çıkan kurulum ekranından Start öğesini seçerek Ok tuşuna basın.

Yukarıda sayılan bu işlemlerden sonra televizyon kanalları teker teker yüklenmeye başlayacaktır. Eğer bu işlemlerde hala eksik kanallar varsa frekanslarını manuel yazarak istediğiniz kanallara ulaşabilirsiniz.

İlgili Yazılar

İğne nerelerde yaptırılırInstagram bilinmeyen Bir Ağ Hatası oluştu 2023sağlık bakanlığı görevde yükselme ve unvan-değişikliği sınavı sorularıXiaomi Gmail bildirim gelmiyorNike ayakkabının arkası vuruyorNo bootable device hpDSL turuncu yanıyor internet yokMercedes yeni anahtar yaptırmaGaranti Bankası şubeden devam edebilirsiniz ne DemekTelefonda Sunucu hatası ne demek