Öz Yağmur Hukuk Bürosu Dolandırıcılığı

Öz Yağmur Hukuk Bürosu’nun, boşanma ve velayet davalarında yaptığı işlemler ile ilgili dolandırıcılık iddialarıdır. İddialara göre, büro, davaları kazanmak için sahte belgeler ve tanıklar kullanmaktadır. Ayrıca, dava sonucundan bağımsız olarak, müvekkillerden yüksek miktarlarda para almaktadır.

Öz Yağmur Hukuk Bürosu Dolandırıcılığı

Bu iddiaların doğruluğu henüz kanıtlanmamıştır. Ancak, iddiaları destekleyen bazı deliller bulunmaktadır. Örneğin, büronun bazı davalarında, sahte belgeler ve tanıklar kullanıldığı iddia edilmektedir. Ayrıca, büronun bazı müvekkillerinden yüksek miktarlarda para aldığı da iddia edilmektedir.

Öz Yağmur Hukuk Bürosu ile dava açmak isteyen kişiler nelere dikkat etmelidir?

Öz Yağmur Hukuk Bürosu ile dava açmak isteyen kişilerin, aşağıdaki hususlara dikkat etmesi gerekmektedir:

  • Büronun geçmişini ve itibarını araştırması gerekmektedir.
  • Büronun yapacağı işlemler hakkında detaylı bilgi alması gerekmektedir.
  • Büronun yapacağı işlemler için ne kadar ücret talep edeceğini bilmesi gerekmektedir.
  • Büro ile sözleşme imzalamadan önce, sözleşmeyi dikkatlice okuması gerekmektedir.

Öz Yağmur Hukuk Bürosu’ndan şikayet etmek mümkün müdür?

Evet, Öz Yağmur Hukuk Bürosu’ndan şikayet etmek mümkündür. Bunun için, ilgili adli makamlara veya hukuk müşavirliğine şikayette bulunulabilir.

Ukrayna arkadaşlık siteleri ekşiASUS LaptopTek maaşla ev almakSnapchat verileri silersek ne OlurBanka sisteminde kayıtlı İmza Görseli olması gerekmektedirExxen 308 hata koduDokunmatik sorunu gidermeTurkcell TV modem bağlantısıTamprost yan etkileri Ne zaman GeçerArçelik buzdolabı gösterge paneli Yanıp Sönüyor