Luxell Fırın Kapağı Kapanmıyor

Luxellfırın kapağı kapanmıyor sorunu zaman zaman kullanıcıların şikayetçi olduğu bir sorundur. Bu sorunun nedeni ile ilgili net bir şey söylemek ise oldukça zordur. Birden fazla nedeni olabilir. 

Luxell Fırın Kapağı Kapanmıyor Çözümü

Luxellfırın kapağı kapanmıyor sorunun birden fazla nedeni olabilir. Aşağıda bu sorunun hem nedenlerini hem de nasıl çözebileceğinizi paylaştık. Bu çözümler : 

  • Fırının ön kapağı açıldığında iç gövdenin çevresinde conta ve lastik bulunmaktadır. Bu conta ve lastik yerinden çıktıysa veya kıvrıldıysa fırın kapağının tam olarak kapanmamasına neden olabilir. Yerinden çıkan conta ve lastiği yerine takarak, kıvrılanı ise düzelterek sorunu kolayca çözebilirsiniz.
  • Eğer fırının iç camı çıkartıldıysa geri yerine takarken tam olarak oturmamış olabilir. Bu durumda da kapağın tam kapanmaması gibi bir sorun yaşanabilir. Böyle bir durum yaşıyorsanız fırının kılavuzunu takip ederek camı oturtmayı deneyebilirsiniz. Bu şekilde sorunu kendiniz de çözebilirsiniz.

Fırın kapağının kapanmaması sorunu çoğunlukla basit nedenlerden kaynaklanmaktadır. Evde kendiniz kolaylıkla sorunu çözebilirsiniz. 

BienBilicra müşteri hizmetleriSu Faturası abone NoTV Bağlantı Hatası*1003#80# iphone ne işe yarar5 dakikada beyaz saçlardan kurtulmaEvlenmek için kredi çekmek caiz miKara büyü kaç günde etkisini gösterirN ile başlayan futbolcularKablolu kulaklık ses gelmiyor