Huawei Telefon Video Açmıyor

Huawei telefon video açmıyor ve bu sorunla genel olarak hem galeride hem de internette karşılaşılıyorsa, bunun en çok karşılaşılan teknik problemlerden olduğunu bilmek gerekir. Bu durum günlerdir devam ediyor da olabilir. Devamlı olarak videoların üzerine tıklandığında siyah ekran görüntüsü karşınıza çıkıyorsa, markanın bu tip konularla yakında ilgileneceği bilinmektedir. İnternetteki videoların haricinde, ayrıca galeri uygulamasındakilerde de aynı durum söz konusuysa, kullanıcının yapacağı işlemler mevcuttur. Telefonun farklı uygulamalarından video açmayı deneyip videoları tekrar oynatıp oynatmadığına bakabilirsiniz.

Bütün uygulamalar üzerinde aynı sorun devam ettiğinde, bozuk ve yanlış ayarlamaların olup olmadığını kontrol edilmelidir. Çözümün, sorunun neden kaynaklandığına bağlı olarak değiştiği göz önünde bulundurulmalıdır.  

Huawei Telefonda Videoların Açılmamasının Nedenleri ve Buna Yönelik Çözümler

Huawei telefon video açmıyor ve bu uzun süredir devam etmiyorsa, cihazı yeniden başlatıp, tekrar çalıştırmaya yönelik bir yöntem deneyebilirsiniz. Öncelikle bunun nedenlerinin ne olabileceği hakkında bilgi sahibi olan kişilerden ya da uzmanlardan teknik destek alabilirsiniz.  

  • Sistem hatası
  • Kapasite kaynaklarının azlığı
  • Yüklenmiş ürün yazılımının yanlış sürümü
  • Oynatıcının kendisinde hata gibi faktörlerin etkili olması mümkündür.

Brave, Opera ya da standart Google Chrome kullanmayı deneyerek telefonun eski haline gelip gelmediğini takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar

iPhone kulaklıkla müzik dinlerken videoda ses çıkmıyorInstax Mini 8 kırmızı ışık yanıyorİşbankasıKärcher buhar Makinesi sc3 kırmızı ışık yanıyorAğır misafir yemek MenüsüSensörlü lamba sürekli yanıp sönüyorVajinal mantardan kurtuldumflagyl şurup nedir ne için kullanılırzenginlik ali imran 26 27.E-Devlet Ebeveyn onayı