Greyder Shop Top Sitesi Güvenilir mi?

Son günlerde internet üzerinde kullanıcılar “Greyder Shop Top Sitesi Güvenilir mi?” sorusunu araştırmaya başladılar. Bunun en önemli nedenlerinden bir tanesi de sitedeki fiyatların piyasa fiyatlarına göre akıl almaz derecede ucuz olmasıdır.

Greyder Shop Top Sitesi Güvenilir mi?

Site yabancı dilden çevrilmiş bir site gibi görünüyor. Fiyatlara baktığımızda ise piyasanın yarı fiyatının bile altında ayakkabılar, montlar, çantalar olduğunu görüyoruz.

Sitenin en alt kısmında yer alan Bize Ulaşın bölümüne girdiğimizde ise herhangi bir iletişim numarası ya da adres bulunmuyor.

Örneğin aşağıda resimde yer alan çantaya ve fiyata baktığınızda bunun gerçek olma ihtimalini çok düşük görüyoruz.

greyder shop top sitesi güvenilir mi?

17 TL gibi bir fiyata günümüz şartlarında çanta olabileceği çok da gerçekçi durmuyor.

Bu siteden herhangi bir alışveriş yapmış olan varsa eğer yorum kısmında ne zaman aldığını ve ürünün ne zaman teslim edildiğini paylaşırsa alışveriş yapmayı düşünen kişiler de fikir alabilirler.

Siemens buzdolabı Kış ayarı kaç olmalıinstagram kahve gif'leri isimleriVodafoneWp mesaj mlRadyoloji görüntüleri e nabıza ne zaman düşerHesabından çıkış yapıldı hesap sahibi şifreyi değiştirmiş olabilirKulak ağrısına hangi ilaç iyi GelirQcy T5 kulaklık şarj olduğunu nasıl anlarızPOS z3 Hata kodu Is BankasıPioneer teyp kapanmıyor