Evshop Taksit Ödeme ✔️ 2023

Evshop taksit ödeme işlemi taksitle ürün satan pek çok markada olduğu gibi internet üzerinden ödemeye de açılmıştır. Artık Evshop müşterileri taksitlerini internet üzerinden Evshop’un sitesinden rahatlıkla ödeyebileceği gibi mevcut borçlarını da sorgulayabileceği bir sistem oluşturulmuştur. İster kredi kartı isterse de Havale/EFT yöntemiyle taksit ödeyebilecek olan müşteriler bu konuyla alakalı oldukça memnundur. Evden çıkmadan taksit ödeme imkânı firmaya olan talebin de artmasını sağlamıştır.

Evshop Taksitlerini Kartla Ödemek

Evshop taksitlerini kartla ödemek ve Evshop ürünlerini mağazaya gitmeden taksitle satın almak artık Evshop’un internet sitesinde sunulan hizmetlerden bazılarıdır. Evshop, yenilenen internet sitesiyle pek çok hizmeti de online hale getiren bir yenilik yaptı. Bu yenilik sayesinde taksitlerinizi online bir şekilde ödeyebilmek için aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz;

  • Öncelikle https://onlineodeme.evshop.com.tr:700/search adresine girerek Evshop taksitlerinizi ve geçmiş borçlarınızı görüntüleyebilirsiniz.
  • TCKN girişi yaptıktan sonra karşınıza çıkacak olan taksitlerden ödemek istediğinizi seçerek bir sonraki adıma geçebilirsiniz.
  • Seçtiğiniz taksit miktarını istediğiniz ödeme koşuluyla ödeyerek mağazaya gitmeye gerek kalmadan taksitlerinizi ödeyebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Evshop Taksit Ödeme nedir?

Evshop Taksit Ödeme, müşterilerin ev alışverişi yaparken ödeme seçeneklerinden biridir. Müşteriler, satın aldıkları ürünleri taksitli olarak ödeyebilirler.

Hangi bankalar Evshop Taksit Ödeme sistemini desteklemektedir?

Evshop Taksit Ödeme sistemini destekleyen bankalar, Garanti Bankası, İş Bankası, Akbank, Yapı Kredi Bankası, QNB Finansbank, Denizbank ve HSBC Bankası’dır.

Evshop Taksit Ödeme’den yararlanabilmek için ne yapmalıyım?

Evshop Taksit Ödeme’den yararlanmak için, ödeme sayfasında Taksitli Ödeme seçeneğini seçmeniz gerekmektedir. Daha sonra, ödeme yapmak istediğiniz bankayı ve taksit sayısını seçebilirsiniz.

Evshop Taksit Ödeme seçeneği ile kaç taksit yapabilirim?

Evshop Taksit Ödeme seçeneği ile taksit sayısı, ödeme yapmak istediğiniz bankaya göre değişebilir. Genellikle 3, 6, 9 ve 12 taksit seçenekleri sunulmaktadır.

Evshop Taksit Ödeme seçeneği için ek bir ücret ödemem gerekiyor mu?

Evshop Taksit Ödeme seçeneği için ek bir ücret ödemeniz gerekmez. Ancak, ödeme yapmak istediğiniz bankanın kredi kartı taksitlendirme faiz oranları geçerli olabilir.

Evliliğin ilk aylarında neden hamile KalınmazTelefon hard reset olmuyoriPhone kendi kendine Kapanıyor AçılmıyorAna su Vanası nasıl değiştirilirKaraoke Mikrofon resetlemeVakıa suresinden sonra okunacak dua arapçasıLG TV internete bağlanma aparatıTablet şarj oluyor ama açılmıyorÜrün kodu nerede yazarTıbbi laboratuvar Teknikleri Yorumlar