Eski Sevgiliyi Geri Döndürme Duası

Eski sevgiliyi geri döndürme duası halk arasında çevirgel duası olarak bilinir. Bir grup duanın birleştirilerek okunmasıyla dua tamamlanır. Çok eski tarihler boyunca okunan ve etkisi büyük olan efsunlu bir duadır. Dua erkek ve kadınlar tarafından okunabilir. Ayrılan, terk edilen ve sevgisinden acı çeken herkes, duayı okuyarak isteklerine kavuşabilir. İyi niyet ve hayırlı düşünceler için okunmalıdır. Etkisi büyük olan dua, aynı zamanda bağlamak ve aşık etmek için de okunur. Evliliklerde yaşanan soğukluk için okunduğunda aradaki muhabbeti artırır. İnsanların mutlu bir beraberlik yaşamasını sağlar.

Eski Sevgiliyi Geri Döndürme Duası

İkili ilişkileri düzelten, ayrılan sevgiliyi geri getiren duayı okumadan önce mutlaka, abdest alınması ve iyi niyetlerle okunması gerekir. Eski sevgiliyi geri döndürme duası nasıl okunur:

  • Dua yedi gün boyunca her gece okunmalıdır.
  • Sabah ezanından önce erken saatlerde okunmalıdır.
  • Cuma gecesi başlamak daha hayırlıdır.
  • Dua 4 ayrı duadan ve bölümden oluşur.
  • Birinci bölümde Duha suresi okunur.
  • İkinci bölümde 4 esma nida niyaz okunur.
  • Üçüncü bölümde Rum suresinin 21. Ayeti okunur.
  • Dördüncü bölümde Fatiha suresi okunarak tamamlanır.

Duha Suresi

Bismillahirrahmanirrahim
Vedduha. Velleyli iza seca. Ma vedde’ake rabbüke ve ma kala. Ve lel’ahıretü hayrün leke minel’ula.
Ve lesevfe yu’tıyke rabbüke feterda. Elem yecidke yetiymen feava. Ve vecedeke dallen feheda.
Ve vecedeke ‘ailen feağna. Femmel yetiyme fela takher. Ve emmessaile fela tenher. Ve emma binı’meti rabbike fehaddis.

4 Esmaya Türkçe Niyaz

Bismillahirrahmanirrahim

Ya Vedud, Yedi kat göğü ve yedi kat yeri yaratan sensin. Sen sonsuz kudret sahibisin. Onun gönlünün yedi katını da bana meylettir, beni onun gözüne güzel göster ya Rabbim.
Ya Mucip, Tevrat’ı, Zebur’u, İncil’i ve Furkan’ı insanlara yol göstersin diye sen gönderdin. Kuran-ı Azumuşşan ile bizi nurlandıran da sensin. Onun da gönlünü önce iman ile sonra bizim sevgimizle doldur ya Rabbim. Ya Cami, Sen Adem’in, Nuh’un, Yusuf’un, Musa’nın, Harun’un, İsa’nın, şanı yüce Muhammed Mustafa’nın ve 124 bin peygamberin İlahısın. Sen dilediğin vakit dilediğin her şeyi bir araya getirme kudretine sahipsin. Bizim gönüllerimizi de bir araya getir ya Rabbim. Ya Latif,
Sen sonsuz kerem ve ihsan sahibisin. Onu benimle beni onunla nasiplendir. Sen gönülleri evirip çevirensin. Bizim gönüllerimizi de birbirine çevir ya Rabbim.

Rum Suresi 21. Ayet

Bismillahirrahmanirrahim
Ve min ayatihı en haleka leküm min enfüsiküm ezvacel li teskünu ileyha ve ceale beyneküm meveddetev ve rahmeh inne fı zalike le ayatil li kavmiy yetefekkerun.

Fatiha Suresi

Bismillahirrahmanirrahim.
El hamdü lillahi rabbil alemin. Er rahmanir rahıym. Maliki yevmid din. İyyake na’büdü ve iyyake nesteıyn. İhdinas sıratal müstekıym. Sıratallezine en’amte aleyhim ğayril mağdubi aleyhim ve lad dallin. (amin)

Sıkça Sorulan Sorular

Eski sevgiliyi geri döndürme duası nedir?

Eski sevgiliyi geri döndürme duası, sevgilinizle olan ilişkinizin tekrar eski haline dönmesini sağlamak amacıyla yapılan bir dua şeklidir. Bu dua, kişinin manevi olarak sevgilisiyle bağ kurmasını ve onun kalbini yeniden kazanmasını amaçlar.

Bu duayı nasıl yapabilirim?

Eski sevgiliyi geri döndürme duası, öncelikle kalbinizdeki samimiyetle yapılmalıdır. Kendinizi rahat hissettiğiniz bir ortamda, gözlerinizi kapatarak veya açarak, Allah’a dua edin. Sevgilinizin kalbini yumuşatması için özel bir dua etmek isterseniz, bir medyum veya bir alimle görüşebilirsiniz.

Bu dua gerçekten işe yarar mı?

Eski sevgiliyi geri döndürme duası, sadece Allah’ın takdirine bağlıdır. Ancak doğru niyetlerle, samimi bir şekilde yapıldığında, dua etmenin kişinin manevi olarak güçlenmesine ve zihinsel olarak olumlu düşüncelerin artmasına yardımcı olabileceği bilinmektedir.

Kaç kez yapmam gerekiyor?

Bu dua, kişinin manevi inancına ve ihtiyaçlarına göre farklılık gösterir. Bazı kişiler, bir kere dua etmek yeterli iken, bazıları için tekrar edilmesi gerekebilir. Ancak, sürekli olarak dua etmek yerine, samimi bir şekilde ve kalbinizden gelerek dua etmeniz daha etkili olacaktır.

Eski sevgiliyi geri döndürme duasının sonucunu ne zaman görebilirim?

Duanın sonucu kişinin manevi inancına ve ihtiyacına göre farklılık gösterir. Dua, kişinin hayatındaki olumlu değişiklikler ve sevgilisiyle olan ilişkisindeki iyileşmeyle kendini gösterir. Sabırlı olmanız ve Allah’ın takdirine saygı göstermeniz önemlidir.

İlgili Yazılar

Hiç ekmek yemeden ayda kaç kilo verilirTelevizyon ekranın yarısı KarardıLc Waikiki evde PAKETLEME iş Başvurusu nasıl YapılırNazar çıbanıHuawei APN Ayarlarıtaksitle 2. el motor izmirTV uyumsuzluğu scart bağlantısı üzerindenDizimi bükemiyorum ne yapmalıyımKredi çıkmıyor diye üzülmeyindyson airwrap