E İmza Geçerli Değildir Hatası

E imza geçerli değildir hatası genel olarak teknik bir sorun olabilirken, Uyap tarafından avukatlar için geliştirilmiştir. Avukatlar davalarını takip edebilirken, e imza ile ilgili hataya rastlayabiliyor. Bunun dışında ”sertifika sağlayıcınızla iletişime geçiniz” gibi bir uyarı aldığınızda bunu dikkate almanız önemlidir. Bu sistem devlet tarafından geliştirildiği için kişilerin bu soruna müdahalesi sonuç vermez. Sistemsel bir sorun veya kullanılan cihazlardan kaynaklı bir sorun olabilir.

E İmza Geçerli Değildir Hatası İçin Ne Yapmak Gerekir?

E imza geçerli değildir hatası sorunu çok farklı sebeplerden olabilirken, token cihazınızın kurulumunu yeniden yapmayı deneyebilirsiniz. Farklı programlar yüklemenizde gerekecektir. Bunlar ise;

  • Şifre değişikliği gibi işlemler de e imza silinebilir. Bunun için Palma programın kullanmanız gerekirken, başka bir program önerilmez.
  • Kurulum yapılacaksa virüs programları devre dışı bırakılmalıdır.
  • Bit Palma, Bit Java gibi programları kullanmalısınız.
  • Her kurulumdan sonra cihazınızı yeniden başlatmanız gerekecektir.

E imza avukatlar için geliştirilmişken, bu sistemin güvenliği için çeşitli teknik detaylar bulunur. Ayrıca birden fazla program kurulumu mevcuttur. Bunların kurulumu ya da takibi ile e imza sorunsuz çalışacaktır.

XLSX dosyası açma programı ücretsizDiş eti şişmesi için ilaçKia Rio lastik basıncıe devlet e-posta doğrulama kodu nereye gelirTelefonda video oynatılamıyorPDFAxen TV HDMI Görmüyorzayıflamak istiyorum nasıl zayıflayabilirimUyurken para kazandıran işler12 yaş boy kilo Erkek