Dursun Özbek Serveti

Dursun Özbek serveti ne kadardır diye merak eden birçok kişi vardır. Dursun Özbek 1988 yılından bu yana turizm sektöründe Nippon ve Point Hotel zincirleriyle İstanbul’da, Antalya’da Kimeros ve Mabiche otelleri ile hem yatırımcı hem de işletmeci olarak hayatına devam etmektedir.

Dursun Özbek, İstanbul Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunu olmasına rağmen bir işletmeci olarak hayatına devam etmesi insanlara büyük hayranlık uyandırmaktadır. Aynı zamanda futbola büyük ilgi duyan Dursun Özbek, Galatasaray’ın 36. Başkanı olarak görev yapmıştır.

Dursun Özbek’in Serveti Ne Kadar?

Dursun Özbek serveti ne kadar olduğu bilinmemekle birlikte Türkiye’nin sayılı zenginlerinden olduğu bilinmektedir. Dursun Özbek, futbola olan tutkunluğuyla da bilinmektedir. Galatasaray Başkanlığı yapan Dursun Özbek, tam bir futbol aşığı olduğunu belirtir. Dursun Özbek’in gençlere örnek olduğu özellikleri şunlardır;

  • Makine Mühendisliği bitirmesine rağmen, turizm şirketi kurarak büyük işlere imza atması Dursun Özbek’in girişimci kişiliğini gösterir.
  • Futbola olan merakı sayesinde şuan Galatasaray Başkanı olması aynı zamanda sporcu kişiliğini ortaya çıkarır.

Dursun Özbek çok yönlü biridir. Bir işletmeci olarak ciddi bir servete sahiptir.

Cam balkon kanat düşmesiPhilips televizyon youtube nasıl açılırSamsung telefon arama sesi gelmiyorBir erkek sürekli seni arzuluyorsaArçelik 900 KM En UcuzTürk Telekom Wifi internet kullanilamiyorArçelik 7104 sj Çamaşır Makinesi ArızalarıGetir yemek indirim Uygulamıyortelefondan başka birinin whatsapp'ına girmekÜlseratif kolitten kurtuldum