DP Şampuan İsrail’in mi?

Hayır, DP marka şampuan İsrail malı değildir. DP, Türkiye’de üretilen ve pazarlanan bir şampuan markasıdır.

DP Şampuan İsrail’in mi?

DP’nin sahibi ve üreticisi, Türkiye’nin en büyük kozmetik üreticilerinden biri olan Dopagu Kozmetik San. ve Tic. A.Ş.’dir. Dopagu Kozmetik, 1967 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Şirket, saç bakım ürünleri, cilt bakım ürünleri, kişisel bakım ürünleri ve ev temizlik ürünleri üretmektedir.

DP şampuanları, Türkiye’de ve yurt dışında birçok ülkede satılmaktadır. DP, Türkiye’de en çok satan şampuan markalarından biridir.

DP’nin İsrail’le herhangi bir bağlantısı yoktur. Şirketin İsrail’de bir şubesi veya iştiraki yoktur. DP’nin ürünleri, İsrail’de üretilmiyor veya satılmıyor.

Dopagu Kozmetik, Türkiye’de faaliyet gösteren bir Türk şirketidir. Şirket, Türk kanunlarına ve yönetmeliklerine tabidir.

DP şampuanlarını satın alırken, İsrail’le herhangi bir bağlantısı olmadığından emin olabilirsiniz.

Arama yaparken dıt sesi gelmiyor SamsungKocayı Kendine Bağlamak için Suya okunacak duaCorona kulak ağrısı Nasıl geçerOyun ekran kartını görmüyorWhatsapp yeşil noktaPioneerSil Süpür nasıl aktif EdilirSmart TV Netflix açılmıyorYouTube bu bölgede çocuğunuzun kullanımına sunulmamıştırAxen AX32DAB3037 yazılım güncelleme