Dominos Favori İkili Pizza İçindekiler

Dominos favori ikili pizza içindekiler pizza sevenler tarafından merak edilmektedir. Yemek yapmaya vakti olmayanlar, yemek yapmak istemeyenler, farklılık olsun diyenler vb. şekildeki kişiler pizza söylemek isteyebilir.

Dominos Pizza yıllardır lezzetli pizzaları ile sevenlere hizmet sunmaktadır. İnternet üzerinden kolayca ve fazla zaman harcamadan sipariş verilmesi gibi şubelerde de yiyebilme imkanı vardır. Kısa sürede birbirinden lezzetli pizzaları kapıya getiren Dominos’un ikili pizza içeriği merak ediliyor.

Favori İkili Pizza İçindekiler

Dominos Favori İkili Pizza, jambon ve mantarın uyumuyla mükemmel bir lezzet dengesi yakalayan Domino’s’un özel lezzetidir. Mozzarella peynirine eklenen mantar ve jambon ikilisi, istenirse ek malzemelerle de zenginleştirilebilir.

Favori İkili Pizza’nın standart malzemeleri şunlardır:

  • Mozzarella peyniri
  • Mantar
  • Jambon

Ek malzemelerle birlikte Favori İkili Pizza’nın malzemeleri şunlardır:

  • Mozzarella peyniri
  • Mantar
  • Jambon
  • Ek malzemeler (kırmızı biber, sucuk, soğan, domates, mısır, kekik, acı biber, acı sos, ton balığı, acı chili baharatı)

Favori İkili Pizza’nın standart malzemeleri ile kalori değeri 390 kcal’dir. Ek malzemeler eklendiğinde kalori değeri değişebilir.

Favori İkili Pizza, 25 cm çapında, 225 gram hamura sahiptir.

Favori İkili Pizza’nın fiyatı, boyutuna ve ek malzemelere göre değişmektedir.

Favori İkili Pizza, Dominos’un en sevilen pizzalarından biridir. Jambon ve mantarın uyumlu lezzetini sevenler için ideal bir seçimdir.

Göz çizdirme YorumlarıTerramycin deri merhemiSinüsleri boşaltmak için bitkisel çözüm2008 öncesi lise diploması nereden alınırMicroblading 1 ay sonraMeniere hastalığı Kadınlar KulübüAirfel kombi yoğuşma SifonuErkeklerde dökülen saç geri çıkar mıAudi A3 Araç elektroniği arızasıASUS Ağ bağdaştırıcısı sorunu