DGN Taksit Ödeme Nasıl Yapılır?

DGN, Türkiye’de faaliyet gösteren bir elektronik perakendecidir. DGN’den alışveriş yapan müşteriler, satın aldıkları ürünlerin taksitlerini farklı yöntemlerle ödeyebilirler.

DGN Taksit Ödeme Yöntemleri

DGN taksit ödeme yöntemleri şunlardır:

  • Kredi kartı ile ödeme: DGN’nin anlaşmalı olduğu kredi kartları ile taksitli alışveriş yapılabilir. Taksit sayısı ve faiz oranı, kullanılan kredi kartının türüne göre değişir.
  • Banka kartı ile ödeme: DGN’nin anlaşmalı olduğu banka kartları ile taksitli alışveriş yapılabilir. Taksit sayısı ve faiz oranı, kullanılan banka kartının türüne göre değişir.
  • Havale/EFT: DGN’nin banka hesaplarına havale veya EFT ile taksit ödemesi yapılabilir. Taksit sayısı ve faiz oranı, DGN’nin belirlediği taksit seçeneklerine göre değişir.

DGN Taksit Ödeme Hesaplama

DGN taksit ödeme hesaplama işlemi, satın alınan ürünün fiyatı, taksit sayısı ve faiz oranı gibi faktörlere göre değişir. Taksit ödemesini hesaplamak için aşağıdaki formül kullanılabilir:

Taksit Tutarı = (Ürün Fiyatı * (1 + Faiz Oranı / 100)^(Taksit Sayısı)) / Taksit Sayısı

Örneğin, 10.000 TL’lik bir ürünü 12 taksitle satın alan bir müşterinin taksit tutarı aşağıdaki gibi hesaplanır:

Taksit Tutarı = (10.000 * (1 + 18/100)^(12)) / 12
Taksit Tutarı = 760,82 TL

DGN Taksit Ödeme Sorgulama

DGN taksit ödemelerini sorgulamanın iki yolu vardır:

  • DGN müşteri hizmetleri ile iletişime geçmek: DGN müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek taksit ödemelerinizi sorgulayabilirsiniz.
  • DGN online ödeme sistemi üzerinden sorgulama yapmak: DGN online ödeme sistemi üzerinden TC kimlik numaranızı girerek taksit ödemelerinizi sorgulayabilirsiniz.
Dgn Taksit
Dgn Taksit

Sıkça Sorulan Sorular

DGN taksit ödemeleri ne zaman hesaba geçer?

DGN taksit ödemeleri, ödemenin yapıldığı gün hesaba geçer.

DGN taksit ödemelerinde gecikme faizi uygulanıyor mu?

Evet, DGN taksit ödemelerinde gecikme faizi uygulanır. Gecikme faizi oranı, taksit sayısına ve gecikme süresine göre değişir.

DGN taksit ödemeleri nasıl iptal edilir?

DGN taksit ödemelerini iptal etmek için DGN müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz. Taksit ödemeleri, ödemenin yapıldığı gün iptal edilebilir.

DGN taksit ödemelerinde herhangi bir komisyon alınıyor mu?

DGN taksit ödemelerinde herhangi bir komisyon alınmamaktadır.

DGN taksit ödemelerinde kredi kartı kullanılabilir mi?

Evet, DGN taksit ödemelerinde kredi kartı kullanılabilir. DGN’nin anlaşmalı olduğu kredi kartları ile taksitli alışveriş yapılabilir.

DGN taksit ödemelerinde banka kartı kullanılabilir mi?

Evet, DGN taksit ödemelerinde banka kartı kullanılabilir. DGN’nin anlaşmalı olduğu banka kartları ile taksitli alışveriş yapılabilir.

DGN taksit ödemelerinde havale/EFT yapılabilir mi?

Evet, DGN taksit ödemelerinde havale/EFT yapılabilir. DGN’nin banka hesaplarına havale veya EFT ile taksit ödemesi yapılabilir.

Getir ilk sipariş 20 TL indirim ne zamana kadarBaşkasının Apple Kimliği ile neler yapılırDf051 Renault arıza koduBilaxten uyku yapar mıAnadolu Jet kabin memuru başvuruPvc pencere kolu tam kapanmıyor1.5 aylık bebek kakasını yapamıyor ne yapmalıyımBu dua ile zengin oldumRedmi Note 8 şarj hızlı bitiyorKürtçe chavo ne demek