Bınho Hisse Ne İş Yapar?

Bınho hisse ne iş yapar? sorusu yatırımcılar tarafından merak edilmektedir. İşte size bınho hisse koduyla işlem görecek olan 1000 yatırımlar holding ile ilgili tüm bilgiler.

Bınho Hisse Ne İş Yapar?

2022 yılında kurulan 1000 Yatırımlar Holding, bugün ulaşım, yazılım ve enerji sektörlerinde yenilikçi ve güvenli çözümler sunan bir şirket olarak karşımıza çıkıyor. Hızlı büyüme oranıyla dikkatleri üzerine toplayan 1000 Yatırımlar Holding, an itibarıyla 500’den fazla kişiye istihdam sağlamakta ve kentlerin gelişimine uyum sağlayarak değişen ihtiyaçlara yanıt vermeye odaklanmaktadır

Holding bünyesinde faaliyet gösteren 5 şirket – BinBin, Meta, Algoritma, Altay Enerji ve Go Sharing – her biri kendi alanlarında farklı projelere imza atmaktadır.

Çevreci Ulaşım ve Şarj Çözümleri: BinBin ve QCharge

2019 yılında BinBin markasıyla başlayan yolculuk, çevre dostu ulaşım alternatiflerine odaklanmıştır. Bu hedefle, paylaşım ekonomisini destekleyen bir uygulama olarak faaliyete geçmiştir. BinBin’in bu ekosistemi destekleyen kilit bir partneri olarak QCharge ortaya çıkmıştır.

Elektrikli otomobil pazarının büyümesi ve artan enerji ihtiyacına yanıt olarak, QCharge enerji üretimi ve elektrikli şarj istasyonları alanında faaliyet göstermektedir.

Yazılım ve Akıllı Şehir Teknolojileri: Algoritma

BinBin’in geliştirilmesi sürecinde yazılım ve donanımın önemi daha da belirginleşmiştir. Yerli yazılımlarla akıllı şehir teknolojileri üretme hedefiyle yola çıkan Algoritma, yenilikçi projeleriyle teknoloji dünyasına katkı sunmaktadır. Bu ekip, akıllı şehirler için geliştirdiği yerli yazılımlarla çeşitli alanlarda hizmet vermektedir ve bu sayede katma değerli ürünler ortaya koymaktadır.

1000 Yatırımlar Holding, doğaya ve dünyaya duyduğu hassasiyetle hem sağlıklı bir gelecek hem de sürekli büyüyen bir ekonomi oluşturma hedefine sahiptir. Yeni nesil ulaşım, yerli yazılım ve yenilenebilir enerji alanlarında inovatif çözümler geliştirerek bu hedefleri gerçekleştirmeyi amaçlamaktadır.

Kurduğu markalarla her gün daha fazla gelişim gösteren holding, geleceği inşa etme vizyonuyla hareket etmektedir

istanbul'da kök hücre tedavisi yapan devlet hastaneleriiPhone 11 ısınma sorunu garantiHalkbank Yatırım hesabıSamsung LED TV ekranın yarısı KarardıDiş ağrısı için en iyi ağrı kesiciRegapen kandan kaç günde çıkarBamya tohumu diz ağrısı Saraçoğlu10 Yıldır düzenli temettü veren hisselerSetracker reset nasıl yapılırTOFAŞ enjeksiyon arıza lambası