Bimcell Kimin Altyapısını Kullanıyor? ✔️ (2023)

Bimcell kimin altyapısını kullanıyor şeklinde birçok soru ve buna benzer sorular internette aratılmaktadır. Bimcell, süpermarketler zinciri Bim’in bir uygulamasıdır. Bim’in hayata geçirdiği bir sanal GSM hizmetidir. Bu proje Türk Telekom ile BİM işletmelerinin birlikte çalışarak oluşturduğu bir uygulamadır. Bimcell ile ilgili birkaç önemli bilgiyi aşağıda sıraladık.

Bimcell’in Kullandığı Alt Yapılar

  • Bimcell, BİM süpermarketler zincirinin hayata geçirmiş olduğu bir hizmettir. Türkiye’deki bir marketler zincirinin GSM şebekesi hizmeti olarak hayata geçirdiği ilk şebeke projesi olma özelliğini taşıyan bir hizmettir.
  • Bimcell TT Mobil altyapısını kullanmaktadır.
  • Bimcell Türk Telekom altyapısını kullanarak hizmet vermektedir. TL satışlarını ve hat satışlarını TT Mobil satış kanallarından yapamazsınız. Bimcell hatlarını Bim mağazalarından sadece satın alabilirsiniz.
  • TL yükleme işlemlerini Bim mağazasından yapabilirsiniz. Bunun dışında bimcell.com.tr sitesinden de aynı işlem yapılabilir. Sitedeki online işlemler merkezinden ve 444 4 551 Bimcell Müşteri Hizmetleri ile de aynı işlemleri yapmanız mümkündür.

Bimcell kimin altyapısını kullanıyor, Bimcell TL ve hat satışları nasıl yapılıyor ile ilgili soruların cevabı yukarıda maddelendirilmiştir.

Huawei kamera ayarları sıfırlamaQcy T5 kulaklık şarj olduğunu nasıl anlarızXiaomi arama ENGELLEME şifresiTch ne demek tıpiPhone yakınlık Sensörü açmaÜtü su akıtıyor Ne yapmalıyımiddaa 90+lar sayılır mıÖzşanal telefon fiyatlarıAmeliyatsız prostat TedavisiLaptop klavye düzeltme