Bendo İsrail Malı mı?

Hayır, Bendo markası İsrail menşeli değildir. Bendo, Türkiye merkezli bir giyim markasıdır ve 2009 yılında İzmir’de kurulmuştur. Bendo, kadın giyim, erkek giyim, çocuk giyim, ev tekstili ve aksesuar gibi çeşitli ürün kategorilerinde üretim yapmaktadır.

Bendo İsrail Malı mı?

Bendo markası, Türkiye’de olduğu gibi yurtdışında da birçok ülkede satılmaktadır. Bu ülkeler arasında Amerika Birleşik Devletleri, Avrupa Birliği ülkeleri, Orta Doğu ülkeleri ve Asya ülkeleri bulunmaktadır.

Bendo markasının İsrail menşeli olduğu iddiaları, sosyal medyada bazı kullanıcılar tarafından dile getirilmiş olabilir. Ancak bu iddiaların hiçbir geçerli dayanağı yoktur. Bendo markası, tamamen Türkiye’de kurulu ve faaliyet gösteren bir Türk markasıdır.

LG televizyon mp4 açmıyorBoğaz ağrısına ne iyi gelir yutkunamıyorumKolay Gelsin takip kimliğiCafissimo Easy kırmızı ışık yanıp sönüyorgpedit.msc indirAsus telefon açılış ekranında kalıyorRüyada adet kanı Görmek DiyanetRedmi Note 6 Pro hızlı şarj olmuyorAfebryl Antibiyotik miOZET 7000 gönder