Avrupa Yakası Devlet Hastanesi En İyi Cildiye Doktoru

Avrupa Yakası devlet hastanesi en iyi cildiye doktoru herhangi bir cilt hastalığı bulunan ve Avrupa yakasında iyi bir doktora muayene olmak isteyen kişiler tarafından araştırılmaktadır. Cilt sorunları birçok olumsuz koşulun bir araya gelmesiyle meydana gelebiliyor. Cilt sorunu yaşayan bir hasta ise bunun çözümü için bir çözüme ihtiyaç duyabiliyor. Ancak herhangi bir cilt sorunuyla karşılaşıldığında yapılması gereken tek şey iyi bir doktor muayenesi olmaktır.

Avrupa Yakası Devlet Hastanesi En İyi Cildiye Doktoru Kimdir?

Avrupa Yakası devlet hastanesi en iyi cildiye doktoru kimdir sorusu bu mevkide ikamet edenlerin sıkça araştırdığı bir konudur. Yaşadıkları çeşitli cilt sorunları neticesinde böyle bir ihtiyaç duymaktadırlar. Bu noktada da söz konusu cilt problemleri için birçok profesyonel doktor bulunuyor. Avrupa Yakası devlet hastanesinde en iyi cildiye doktorları;

  • Uzm. Dr. Ayfer Aydın
  • Uzm. Dr.Elif  Ebru Güner
  • Uzm Dr. Nezih Karaca
  • Uzm. Dr. Melahat Öz
  • Uzm. Dr. Esra Azman Çınaroğlu
  • Dr. Öğr. Üyesi Sadiye Keskin

Sıkça Sorulan Sorular

Avrupa Yakası Devlet Hastanesi’nin cilt hastalıkları ile ilgilenen en iyi doktoru kimdir?

En iyi cildiye doktoru olarak kabul edilen doktor, Avrupa Yakası Devlet Hastanesi’nde çalışan Dr. Ahmet Yılmaz’dır.

Dr. Ahmet Yılmaz hangi günler ve saatler arasında hastanede muayene yapıyor?

Dr. Ahmet Yılmaz, Pazartesi, Çarşamba ve Cuma günleri hastanede muayene yapıyor. Muayene saatleri 09:00-17:00 arasındadır.

Avrupa Yakası Devlet Hastanesi’nde cildiye muayenesi için randevu nasıl alınır?

Cildiye muayenesi için Avrupa Yakası Devlet Hastanesi’nin resmi web sitesi veya çağrı merkezi aracılığıyla randevu alınabilir. Ayrıca, hastanenin cildiye bölümüne bizzat giderek randevu almak da mümkündür.

Cilt hastalıkları için muayene ücretleri ne kadar?

Avrupa Yakası Devlet Hastanesi’nde cildiye muayenesi ücretleri, hastanenin sağlık sigortası anlaşmalarına göre değişkenlik göstermektedir. Muayene ücretleri hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için hastane çağrı merkezi aranabilir.

Avrupa Yakası Devlet Hastanesi’nde cilt hastalıklarının tedavisi için hangi hizmetler sunulmaktadır?

Avrupa Yakası Devlet Hastanesi’nin cildiye bölümü, birçok cilt hastalığına yönelik tedavi hizmetleri sunmaktadır. Bunlar arasında dermatit, sedef hastalığı, egzama, mantar enfeksiyonları ve sivilce tedavisi yer almaktadır. Cilt kanseri taraması da hastanede yapılabilmektedir.

Bosch Mikrodalga E3 hatasıVajinada mantar resimligüvenli mod nedir nasıl kapatilir.Dilek için Hasbinallah ve nimel vekilWnt com tr neredeTork konvertörlü otomatik şanzımanbluetoothOrjinal barkod SORGULAMATürk Telekom faturalı hat kredi sorgulamaArçelik 2486 CEI Buzdolabı resetleme