Arbys Boykot mu? Arby’s İsrail’in mi?

Arbys boykot mu? hangi ülkeye ait? ve benzeri sorular son günlerde sıkça sorulmaya başladı. Bu yazımızda sizlere bu konu hakkında bilgiler vereceğiz.

Arby’s Hangi Ülkeye Ait?

Arby’s, Amerika Birleşik Devletleri’nin en büyük ikinci fast food zinciridir. 1964 yılında Jim Cantalupo ve Forrest Raffel tarafından kurulan Arby’s, özellikle biftek rostolu sandviçleri ile ünlüdür. Şirketin merkezi Atlanta, Georgia’dadır.

Arbys Boykot mu?

Arbys markası Amerikan fast food zincirlerinden biri olsa da tüketiciler bir çok Amerikan malı ve hizmeti gibi bu markayı da boykot etmektedir.

Arby’s’in Sahibi Kim?

Arby’s, Roark Capital Group’un bir yan kuruluşudur. Roark Capital Group, 2011 yılında Arby’s’in %81,5’ini satın almıştır.

Arby’s’in Kaç Şubesi Var?

Arby’s’in dünya genelinde 3,300’den fazla şubesi bulunmaktadır. Bu şubelerin yaklaşık %80’i Amerika Birleşik Devletleri’nde, %10’u Kanada’da ve %10’u diğer ülkelerde bulunmaktadır.

Arby’s’in Türkiye’de Kaç Şubesi Var?

Arby’s’in Türkiye’de 12 şubesi bulunmaktadır. Bu şubeler, İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa ve Antalya’da bulunmaktadır.

Arby’s’in Menüsü

Arby’s’in menüsü, biftek rostolu sandviçlere odaklanmaktadır. Bununla birlikte, şirketin menüsünde ayrıca tavuk, sandviç, patates kızartması, salata ve içecek gibi diğer ürünler de bulunmaktadır.

Arby’s’in En Popüler Ürünleri

Arby’s’in en popüler ürünleri arasında şunlar bulunmaktadır:

  • Arby’s Roast Beef Sandwich
  • Arby’s Beef ‘N Cheddar Sandwich
  • Arby’s Chicken Bacon Ranch Sandwich
  • Arby’s Curly Fries
  • Arby’s Jamocha Shake

Instagram numara değiştiremiyorumTrendyol ödeme işlemi yapılırken hata oluştuiPhone 11 hoparlörün birinden ses gelmiyorDiscord yayın sesi gitmiyorSağlık ocağında hangi tahliller yapılırBebeklere evde burun damlası nasıl yapılırYeni İslami erkek evlilik ilanlarıAlt tuşu çalışmıyor Windows 10Yüksek lisans nasıl dondurulurProfilo buzdolabı resetleme