afra saraçoğlu şükrü saraçoğlu nun nesi? (NE DEMEKTİR?)

Afra Saraçoğlu ve Şükrü Saraçoğlu’nun soyadları aynı olduğu için, bu iki kişinin akraba olup olmadığı merak edilmektedir. Ancak, bu iki kişi akraba değildir.

Afra Saraçoğlu, 2 Aralık 1997 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Selanik ve Girit göçmeni bir aileden gelmektedir. Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Karşılaştırmalı Edebiyat Bölümü’nde eğitim görmektedir.

Şükrü Saraçoğlu, 1887 yılında Ödemiş’te doğmuş ve 1953 yılında İstanbul’da ölmüştür. Türk siyasetçi, diplomat ve Fenerbahçe Spor Kulübü’nün eski başkanıdır.

Afra Saraçoğlu ve Şükrü Saraçoğlu’nun soyadlarının aynı olması, tamamen bir tesadüftür. Afra Saraçoğlu’nun ailesi, Selanik ve Girit’ten Türkiye’ye göçmüş bir ailedir. Şükrü Saraçoğlu’nun ailesi ise, Ödemiş’ten gelmektedir.

Afra Saraçoğlu’nun Soyadı

Afra Saraçoğlu’nun soyadı, babasının soyadıdır. Afra Saraçoğlu’nun babasının adı Mehmet Ali Saraçoğlu’dur. Mehmet Ali Saraçoğlu, Selanik ve Girit göçmeni bir aileden gelmektedir.

Şükrü Saraçoğlu’nun Soyadı

Şükrü Saraçoğlu’nun soyadı, babasının soyadıdır. Şükrü Saraçoğlu’nun babasının adı Mehmet Saraçoğlu’dur. Mehmet Saraçoğlu, Ödemiş’ten gelmektedir.

Sonuç

Afra Saraçoğlu ve Şükrü Saraçoğlu, akraba değildir. Afra Saraçoğlu’nun soyadı, babasının soyadıdır. Şükrü Saraçoğlu’nun soyadı ise, babasının soyadıdır.

İrritabl bağırsak sendromu yaşayanlarİlk geceden sonra 2 gün ilişkiye girilmezAşık olan erkeğin beden dili NasıldırPaket ayristirma Sorunu çözümü 2021Toyota lastik basınç Sensörü resetlemeEn iyi gaz damlası hangisiZiraat Bankası POS bloke gün sayısıTurkcell gelen aramaları görmeDoruk Hastanesi Kadın Doğum DoktorlarıÖzgün ileti ne demek