Adopt Me Pet Değerleri Tablosu (YENİ)

Adopt Me, Roblox’un popüler bir oyundur ve evcil hayvan yetiştirmenin keyfini sunar. Oyunun temelini, farklı türde evcil hayvanlarla birlikte çeşitli görevler yaparak para kazanma ve yeni öğeler alarak evinizi süsleme üzerine kurar.

Bu oyun, aynı zamanda birçok oyuncunun merak ettiği “Adopt Me pet değerleri nelerdir?” sorusuyla da ünlüdür.

Adopt Me pet değerleri

Efsanevi Petlerin Değerleri

Efsanevi PetNormal DeğerNeon DeğerMega Değer
Shadow Dragon125+5002000
Bat Dragon100+4001600
Giraffe62.5+2501000
Frost33.75+135540
Owl25+100400
Parrot18.7575300
Evil Unicorn16.2563.5260.25
Crow15.2561.25245
Hedgehog12.7551.1204.5
King Monkey8.7535124
Arctic Reindeer7.7531124
Albino Monkey5.7523.593.95
Blue Dog5.2521.284.8
Turtle3.2513.0552.25
Kangaroo2.8511.445.65
Pink Cat2.7511.0544.25
Queen Bee2.610.441.6
Frost Fury2.51040
Skele Rex2.25936
Diamond Lady Bug2832
Phoenix1.97.7531.1
Diamond Unicorn1.75728
Goldhorn1.76.826.2
T-Rex1.556.424.8
Snow Owl1.45.622.4
Dodo1.355.421.6
Shark1.35.220.8
Golden Rat1.25520
Octopus1.24.819.2
Ninja Monkey1.154.618.4
Gold Penguin1.14.417.6
Unicorn1.054.216.8
Diamond Dragon1416
King Bee0.953.915.6
Gold Unicorn0.93.815.2
Golden Lady Bug0.853.413.6
Dragon0.83.212.8
Axolotl0.72.811.4
Gold Dragon0.652.69.4
Peacock0.528
Robodog0.4-1.66.4

Tablo 2: Ultra Nadir Petlerin Değerleri

Ultra Nadir PetNormal DeğerNeon DeğerMega Değer
Hedgehog12.7551.1204.5
Flamingo7.530120.15
Lion7.2529116
Dalmatian728.1112.4
Blue Dog5.2521.284.4
Elephant3.514.156.4
Crocodile31248
Turkey2.8511.647.05
Pink Cat2.7511.0544.25
Cow2.710.843.4
Zombie Buffalo2.6510.642.4
Hyena2.51040.2
Platypus2.459.7539.6
Shrew2.49.638.4
Llama2.35934.95
Meerkat2.25936
Brown Bear2.158.634.4
Pig1.957.831.2
Rhino1.97.530
Arctic Fox1.76.826.2
Polar Bear1.35.220.8
Swan1.14.417.6
Wild Boar0.93.815.2
Black Panther0.853.413.6
Toy Monkey0.753.0512.1
Silly Duck0.72.811.4
Albino Bat0.62.99.6
Chicken0.62.99.6
Capybara0.451.87.2
Lamb0.41.66.4
Red Squirrel0.251.255
Reindeer0.214
Drake0.150.62.5
Koala0.10.52
Frog0.10.451.7
Wolf0.10.41.5
Butterfly0.10.351.4

Tablo 3: Nadir Petlerin Değerleri

Nadir PetEşya Türüİşlem Değeri
BeaverÇatlak, Evcil Hayvan Yumurtası ve Kraliyet Yumurtası3
RabbitÇatlak, Evcil Hayvan Yumurtası ve Kraliyet Yumurtası3
BunnyÇatlak, Evcil Hayvan Yumurtası ve Kraliyet Yumurtası2
Snow PumaÇatlak, Evcil Hayvan Yumurtası ve Kraliyet Yumurtası3
ElephantSafari Yumurtası13
HyenaSafari Yumurtası9
Brown BearOrman Yumurtası7
RhinoOrman Yumurtası6
CowÇiftlik Yumurtası11
PigÇiftlik Yumurtası6
EmuAvustralya Yumurtası4
Australian KelpieAvustralya Yumurtası4
Wooly MammothFosil Yumurtası3
DilophosaurusFosil Yumurtası3
PterodactylFosil Yumurtası3
RatSıçan Kutuları3
MonkeyMaymun Kutuları4
SwanNoel Yumurtası5
Polar BearNoel Yumurtası5
ReindeerNoel Etkinliği4
Elf ShrewNoel Etkinliği5
Musk OxKış Tatili 2020 etkinliği (3,500 Zencefilbreads)3
LynxKış Tatili 2020 etkinliği (4,000 Zencefilbreads)4
Ox2021 Çin Yeni Yılı güncellemesi (Öküz Kutusu)3
NarwhalOkyanus Yumurtası3
SeahorseOkyanus Yumurtası3

Tablo 4: Ortak Petlerin Değerleri

Ortak PetEşya Türüİşlem Değeri
BufaloÇatlak ve Evcil Hayvan Yumurtası2
KediÇatlak ve Pet Yumurta1
KöpekÇatlak ve Pet Yumurta1
OtterÇatlak ve Evcil Hayvan Yumurtası2
TavukÇiftlik Yumurtası3
BandicootAvustralya Yumurtası1.5
Tazmanya KaplanıFosil Yumurtası2
Yer TembelliğiFosil Yumurtası1.5
RobinNoel Yumurtası2.5
CivcivPaskalya 2020TBA
BalkabağıCadılar Bayramı 2020 (Kabak Smash Mini Oyunu)TBA
StingrayOkyanus Yumurtası2

Tablo 5: Diğer Özel Eşyaların Değerleri

Eşyaİşlem Değeri
Şeker Topu160
Neon Siyah Scooter150.7
Safari Yumurtası36.95
Mezar Taşı30.75
Mavi Yumurta28.95
Süpürge25.8
Pembe Yumurta23.15
Orman Yumurtası21.95
Çiftlik Yumurtası18.85
Bulut Arabası13.15
Noel Yumurtası7.25
Maymun Kutusu5
Moped4.65
Elmas Yumurtası1.5
Sinek İksiri1.4
Avustralya Yumurtası1.1
Yarasa Kutusu1
Sürüş İksiri0.95
Altın Yumurta0.75
Fosil Yumurtaları0.2
Okyanus Yumurtası0.10-
Efsanevi YumurtasıYok

İlgili Yazılar

Defolu Mobilya FiyatlarıKurdeşene kesin çözümTelefona bakınca göz yanmasıAkülü araba şarjı çabuk bitiyorAcer laptop şarj olmuyor prize takılı dolmuyorSevdiğinin seni sevmesi için dua Mutluluğun ŞifresiAkbank 1585 hata koduAraba marş basmıyor hiç ses yokLOS ışığı kırmızı yanıp sönüyorTefal kazanlı ütü anti calc ışığı neden yanar