5 Saniyede Karın Ağrısını Geçirme

5 saniyede karın ağrısını geçirme için çeşitli yöntemler bulunmaktadır. Bu yöntemleri uygulamak karın ağrısı için geçici bir çözüm olmaktadır. Eğer karın ağrısı sürekli olarak devam ederse bir uzmana görünmek faydalı olacaktır. Aşağıda karın ağrısını geçirmek için uygulanabilecek bazı yöntemler açıklanmıştır.

Karın Ağrısı Geçirmek İçin Yöntemler

· Ağrıyı geçirebilmek için uygulanan en sık yöntemlerden biri ağrıyan bölgeyi sıcak tutmaktır. Bunun için de en çok kullanılan yöntem sıcak su torbalarıdır. Ağrıyan bölgelere sıcak uygulama yapmak dolaşımı hızlandıracağı için ağrının da kısa sürede hafiflemesini sağlayabilir.

· Bitki çayları karın ağrısını hafifletmekte oldukça etkili olan bir diğer seçenektir. Aktarlardan ya da marketlerden alınabilen bitki çayları sayesinde çeşitli nedenler ile oluşan karın ağrısı azaltılabilir.

· Özellikle regle bağlı olarak oluşan karın ağrılarında kan dolaşımını arttıran egzersizler yapmak karın ağrısını büyük oranda geçirecektir. Bunun haricinde de diğer karın ağrıları için egzersiz tavsiye edilmektedir.

· Karın ağrısı ağır beslenmeye bağlı olabileceği için hafif yemekleri tercih etmek karın ağrısının geçmesi için yeterli bir yöntem olabilir.

Polosmart akıllı saat şarj olmuyor4 yaş soru cevap oyunlarıLG TV iç ekran kırıldıMetin2 Niyetli Vatandaş NeredeHi LevelYedi yerde namaz kılınmazPasaport basım öncesi kontrol aşaması ne kadar sürerWhatsApp görüntülü konuşurken başka uygulama iPhonePayas Mersin Tren SaatleriSunny TV mavi Işık Yanıyor açılmıyor